Przenoszenie zestawów podczas przebudowy miasta.

Status
Zamknięty.

McPietro

Wójt
Przystawiam się do skorzystania z niedawno wprowadzonego narzędzia "Przebudowa" i w związku z tym pytanie:
Czy zestawy obiektów takie jak np. Indyjski Pałac zostaną porozdzielane na poszczególne elementy i podczas wstawiania ich ponownie do miasta trzeba samemu te elementy ustawiać, czy automatycznie ustawią się tak jak wcześniej je rozmieszczono?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zastanów się, jakie bezsensowne pytanie zadałeś.

Jeśli budynki poprzestawiasz i zatwierdzisz, to będą tam gdzie je postawisz, a jeśli zrezygnujesz to wrócą na swoje poprzednie miejsca.
 

McPietro

Wójt
Nie oczekiwałem komentarza dotyczącego sformułowania pytania tylko jednoznacznej odpowiedzi na pytanie i nie uważam, że jest bezsensowne. Przerabiałeś przebudowę? Wiesz jak jest na pewno? Czy te budynki przenosi się w całości, czy pojedynczo. Czy może jako całość przenosi się z powrotem do miasta?
Przy rezygnacji z zapisania CAŁE MIASTO wróci tak jak miałeś przed podjęciem czynności, a nie tylko wybrane budynki.
Zwróć uwagę, że pytałem o zestawy budynków, a nie o pojedyncze.
 

DeletedUser7795

Guest
@Mc Pietro zestaw jest zbudowany z budynków, które podczas przebudowy trafiają do tymczasowego inwentarza po lewej stronie. Musisz je ręcznie poustawiać w mieście. Nie łączą się samoczynnie.
 

DeletedUser11629

Guest
Nie oczekiwałem komentarza dotyczącego sformułowania pytania tylko jednoznacznej odpowiedzi na pytanie i nie uważam, że jest bezsensowne. Przerabiałeś przebudowę? Wiesz jak jest na pewno? Czy te budynki przenosi się w całości, czy pojedynczo. Czy może jako całość przenosi się z powrotem do miasta?
Przy rezygnacji z zapisania CAŁE MIASTO wróci tak jak miałeś przed podjęciem czynności, a nie tylko wybrane budynki.
Zwróć uwagę, że pytałem o zestawy budynków, a nie o pojedyncze.
Zestawy składają się z pojedynczych budynków. I pojedyncze budynki z zestawów trafiają do inwentarza, nie całe zestawy. W mieście musisz je sam poustawiać z powrotem - i jeśli zrobisz to tak, że będą połączone w ten sam sposób, co przed przebudową, to nawet czas produkcji się nie zresetuje. Wiem, bo sama przestawiałam w trybie przebudowy i to z sukcesem.
 

DeletedUser20269

Guest
Zestawy budynków składają się z kilku bydtnków!
"łączenie" ich nie polega na łączeniu ich w jeden budynek
tylko na ustawianiu ich obok siebie!
Budynki przenosi sie pojedyńczo !
 
Status
Zamknięty.
Do góry