[Inne] Przenoszenie terenu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19511
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19511

Guest
Fajnie by było jakby zostało wprowadzone możliwości przenoszenia terenu ponieważ często jest tak że po postawienu okazuje się jednak że można to było zrobić inaczej... moja sugestia wygląda następująco :
1. Raz na jakiś czasz możliwość przeniesienia terenu (np raz na miesiąc lub dwa miesiące)
2. Możliwość wygrania w evencie jako nagroda przeniesienie terenu
Ad.1 za opłatą w postacie złota lub za symboliczną kwotę diamentów oraz ograniczenie przenoszenia terenu a mam tu dokładniej namyśli :
,,W miesiącu takim i takim od dnia tego do dnia tamtego będzie dostępne możliwość przeniesienia terenu'' każdy gracz może maksymalnie przenieś 4-5 razy teren i następne przenoszenie terenu dostępne będzie dopiero od następnego takiego zdarzenia czasowego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1. brak ankiety
2. pomysl wielokrotny pod wieloma postaciami
3. sam zglaszalem taki pomysl
4. brak ankiety
 

DeletedUser12062

Guest
Brak ankiety i w pomyśle jest zawarte kilka pomysłów (albo to albo tamto). Ogólnie. Nie łatwiej po prostu popatrzeć na dostępne budynki, ewentualnie budynki z następnych epok i przemyśleć sprawę? Fakt czasem też mi się zdarzało źle umieścić albo było to korygowane przy kolejnej możliwości i często wychodziło dużo lepiej.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
bo ma być oczoebny text :)
Nie ma być. Na forum szanujemy się nawzajem i nie utrudniamy sobie czytania tekstu, formatując go w taki sposób.
P.S 3 razy w postach pojawia się tekst, że nie ma ankiety, a ty odpowiadasz na jedno zdanie z wielu i nic nie dodajesz? Widać na temacie ci nie zależy. W sumie i tak go zamykam, już nie za brak ankiety, a jakby nie było za wiele pomysłów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry