[Gildie] Przeglądanie obcych gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12498
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zmianą szybszego przeglądania obcych Gildii?

  • TAK

    Głosy: 9 100,0%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser12498

Guest
Wszyscy cały czas kontrolują siłę wojsk nieprzyjaciela. Aby prześledzić miasto każdego gracza z jednej gildii trzeba się trochę naklikać, co jest zbyt czasochłonne. Mamy dwie drogi wyboru: 1) - poprzez "Ranking Globalny"; 2) mapa wojen GvG.
W obu tych przypadkach droga jest dosyć kręta i trochę trzeba się naklikać, żeby podejrzeć miasto wroga.
Ale do tego momentu wszystko jeszcze jest w porządku. Chcąc opuścić miasto wroga nie mamy wyboru jak tylko powrót do własnego miasta, a co dalej za tym idzie, jeśli chcemy przejrzeć kolejnego wroga (cały czas mam na myśli jedną gildię) czynność 1,2 należy powtórzyć od nowa co jest niezmiernie uciążliwe i czasochłonne.
Propozycją i chociażby małym ułatwieniem byłoby małe usprawnienie polegające, iż po wyjściu z miasta wroga wyświetlało by się okno z interesującą nas gildią, analogicznie jak jest to w przypadku kiedy z menu wiadomości robimy przegląd "Pereł Architektury" i po wyjściu z miasta dalej jesteśmy w przeglądzie "Perły Architektury".

Proszę o oddanie głosu w ankiecie, czy jesteś za taką zmianą czy też nie.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Pamiętam kiedyś proponowałam żeby się wyświetlało po wejściu do miasta gracza z jakiej jest gildii, miał być tez przez klik w to okienko wejście w listę gildii właśnie. Ale pomysł zaginął ;)

Oczywiście jestem za.
 

bartekmod

Książę
szpiegowanie i wywiad wojskowy nigdy do łatwych nie należały, ja bym wprowadził taką opcję po osiągnięciu "lotów kosmicznych"
w końcu wtedy posiadamy technologię, satelity pewnie jakieś i mamy podgląd na cały świat... wcześniej nie :D
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, na pewno usprawniłoby to nasze działania gildyjne.
 
Do góry