Przechowaj budynek - klapa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13644
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13644

Guest
Witam

Jestem niezadowolony z działania funkcji Przechowaj budynek. Z nieznanej mi przyczyny nie mogę schować do inwentarza Kryjówki łotrów. Dlaczego? Azyl czampiona można, co jest dla mnie totalnym bezsensem.

Czy przez założenie wątku w tym dziale moje zgłoszenie ma szanse trafić do teamu?
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Proszę się nie martwić, nie jest to działanie zamierzone, więc jeszcze za wcześnie na niezadowolenie z działania tej funkcji ;) Jest to sytuacja, która zostanie naprawiona, prosimy o odrobinę cierpliwości i Kryjówki będzie można pochować.
 

DeletedUser13644

Guest
Proszę się nie martwić, nie jest to działanie zamierzone, więc jeszcze za wcześnie na niezadowolenie z działania tej funkcji ;)

Rozumiem, że każda nowo wprowadzona funkcjonalność w tej grze w domyśle posiadać ma bugi i jest to zupełnie normalne?

Bo mnie się wydaje, że jest to zwykłe uchybienie programistów.
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie odnośnie przechowalni a dokładniej przechowaniem łotrów z odblokowanymi za diaxy slotami , czy po schowaniu do magazynu takiego budynku te sloty pozostaną odblokowane ? czy też wszystko zostanie utracone ?
 

DeletedUser14317

Guest
z tego co było mówione wcześniej, sloty są tracone
 

DeletedUser8110

Guest
Za to zyskałeś miejsce w mieście. :)
W ogłoszeniu dotyczącym Jesiennych Zbiorów można było przeczytać informację:
fall_storebuilding.png

Przechowanie budynku
Umieszcza budynek eventowy w inwentarzu.
Odblokowane miejsca w budynkach militarnych nie są zapisywane przy przenoszeniu do inwentarza!

Temat zamykam, jako iż do dyskusji na temat Jesiennych Zbiorów mamy już jeden temat: https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/jesienne-zbiory-dyskusja.13773/
 
Status
Zamknięty.
Do góry