Przebudowa miasta - tylko dla nowych?

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty 19668
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak jak w tytule, mój kolega zaczął grać w FoE, chcąc mu wyjaśnić drzewko technologiczne, zauważyłem iż ma on technologię w Epoce Żelaza, Przebudowa Miasta. Ja i jeszcze paru znajomych z gry których pytałem, tego nie posiadają.
I tu pytanie, na razie wprowadzone to jest tylko na nowe konta i za jakiś czas wszyscy to będą mieć, czy też ta opcja będzie tylko dla nowych graczy, co w tym momencie rodzi pytanie dlaczego starsi gracze są gorsi?

Edycja: Dodanie screenshota

Tu dowód, screen z nowo założonego konta

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19789

Guest
Dołączam się do pytania. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
 

DeletedUser7795

Guest
W innych tematach team jest aktywny ale tutaj nie mogą odpowiedzieć. Co wy, sami nie wiecie co to jest za technologia?
 

astrotaurus

Hrabia
Pewnie tak, na becie na pewno już dawno dostali to wszyscy, choć nie wiem czy jednocześnie, czy najpierw nowe konta.
Mają z tym chyba jednak jakieś problemy, bo na ogół poślizg w stosunku do bety nie jest tak duży
 

DeletedUser19375

Guest
dołączam sie do pytania, graczom bardziej rozwiniętym z zestawami bardziej taka opcja jest potrzebna

przydala by sie tez opcja relokacji rozszerzen terenu
 

DeletedUser19375

Guest
co to za ignorancja ze strony suportu? temat otwarty 25 maja mamy teraz lipiec i zero jakiej kolwiej odpowiedzi czy informacji tylko domysly graczy to od czego tu jestescie? jak nie znacie odpowiedzi to powinniscie pytac wyzej i udzielic nam odpowiedz chyba nawet w najwiekszej korporacji i balaganie bylo juz wystarczajaco czasu
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
co to za ignorancja ze strony suportu? temat otwarty 25 maja mamy teraz lipiec i zero jakiej kolwiej odpowiedzi czy informacji tylko domysly graczy to od czego tu jestescie? jak nie znacie odpowiedzi to powinniscie pytac wyzej i udzielic nam odpowiedz chyba nawet w najwiekszej korporacji i balaganie bylo juz wystarczajaco czasu
pewnie ,,nie mają czasu na przeglądanie wszystkich wątków na forum"
 

DeletedUser19375

Guest
bez takich glupich usprawiedliwien watek ma ponad 600 wyswietlen przy raptem 6 odpowiedziach to znaczy ze ludzie tego oczekuja i sa żywo tym zainteresowani poza tym temat jest ciagle na pierwszej stronie i suport wypowiadal sie miedzy czasie w innych tematach w tym dziale lub zamykal rozwiazane tematy wiec pewnie i tu czytali tylko niech sie wkoncu wezma do roboty

EDIT jak bedziecie ich tak bronic to nigdy sie niczego nie dowiecie bo support nie ma czasu, to niech go znajda oni sa tu dla nas
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
bez takich glupich usprawiedliwien watek ma ponad 600 wyswietlen przy raptem 6 odpowiedziach to znaczy ze ludzie tego oczekuja i sa żywo tym zainteresowani poza tym temat jest ciagle na pierwszej stronie i suport wypowiadal sie miedzy czasie w innych tematach w tym dziale lub zamykal rozwiazane tematy wiec pewnie i tu czytali tylko niech sie wkoncu wezma do roboty

EDIT jak bedziecie ich tak bronic to nigdy sie niczego nie dowiecie bo support nie ma czasu, to niech go znajda oni sa tu dla nas
Nie bronie ich , tylko mówię jaką mają wymówkę :p
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Jeśli ostatecznie funkcjonalność pozostanie - z czasem będzie wprowadzona dla wszystkich, choć ostateczna forma może być nieco zmieniona, jest tak w każdym wypadku. Ewentualne różnice między kontami są jedynie tymczasowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry