Prywatne wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15651
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za formatowaniem tekstu w wiadomościach?

  • Tak

    Głosy: 8 47,1%
  • Nie

    Głosy: 8 47,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser15651

Guest
Witam
Gram również na Grepo,no bez porównania są tu privy,czy massy
Co do masów - kanał musi być,no ok może być,tak samo priv wiadome,nie o to chodzi.
Chodzi o możliwości dodawania
- linków w bbcode,klikamy na nie i nas "przenosi" na daną stronę
- obranków img ..... (obrazek jakiś) [/img....]
- kolorów,wytłuszczonego,pogrubionego druku
- wielkości liter,rodzaju czcionki
- kursywy,podkreślenia,przekreślenia
- emotikonów !
- możliwoście wpisywania gracza w bbcode,po najechaniu na awatar,rozwija się menu
- możliwość cytowania,cytwat pogrubiony,podkreślony,kolorem zaznaczony etc....

Przy okazji dodam iż fajną sprawą byłby ranking - a dokładniej info o graczy statystyki podobne do grepointela,grepostatów etc...... gdzie było by widać ile gracz ma PW (Punkty Walki),wygrane walki,przegrane walki (poddane jako przegrane). Ostatni czas np 30 dni ( z mozliwością przewinięcia dalej) - gildie w jakich był gracz. Zdobyte medale,zdobyte PW i medale w gvg w pvp,dzienny przyrost pkt eko (czyli miasta)

Jak również prosta rzecz a przydatna jak notatnik gdzieś u góry :)
Jest bardzo dużo miejsca nie wykorzystanego od zadowolenia do paska z PR i na prawo od paska do zaopatrzenia :P
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nazwę tematu bym zmienił na formatowanie wiadomości, bo o to Ci chodzi :).
Z uwag jeszcze: jeden pomysł, jeden temat.
Co do stron ze statystykami to jest jakaś forge-stats czy db (nie pamiętam, ale pewnie @Kozietul zarzuci linkiem), tylko nie zawiera ona, aż tak zróżnicowanych danych jakie wymieniłeś.

Co do formatowania to jak najbardziej, przydało by się, o ile nie dodadzą zmiany czcionki (np. Arial) bo niektórzy używaliby tego non stop, a jest to wtedy nieczytelne i czasem daje po oczach.
Niektórzy użytkownicy forum wiedzą o co chodzi bo swego czasu była osoba, która pisała inną czcionką doprowadzając ich (no nie tylko ich) do gorączki :).
 

DeletedUser15643

Guest
Niektórzy użytkownicy forum wiedzą o co chodzi bo swego czasu była osoba, która pisała inną czcionką doprowadzając ich (no nie tylko ich) do gorączki :).

oj wiedzą, wiedzą - "pozdrawiam i życzę udanego dnia, M." :haha:

apeli o możliwości formatowania wiadomości (oraz tekstów na gildyjnym forum) było już mnóstwo i jak zwykle gorąco popieram

a tutaj ==> link do statystyk

//PablooS
Szczerze, to nie pamiętałem kto pisał inną czcionką, tylko tyle, że takie coś miało miejsce.
 

DeletedUser3220

Guest
Kasator terminator.

No zapomniałam, że nie wolno nic napisać ^^

Gdzie jest głosowanie? Chcę głosować i być na tak, bo to by się przydało :)

//To po co komentujesz? :)

//PablooS
Proszę bardzo dodana, mialem spojrzeć czy jest gdy pisałem posta i zapomniałem, dzięki za przypomnienie! Co do twojego zapominania, to zostawię to bez komentarza.


//To po co komentujesz? :)

//PablooS
Przecież zostawiłem bez komentarza ;)
 

DeletedUser14004

Guest
Moim zdaniem oprócz podkreślenia, pogrubienia i linków, w które można klikać(wszyscy kochamy klikanie) cała reszta niepotrzebna.
 

DeletedUser12062

Guest
Wielkość czcionki, kolor i jej rodzaj zdecydowane NIE!!!!! To się stanie nieczytelne niestety, bo część Graczy będzie, tak jak czasem na forum, źle dobierała.

Popieram TeroV. Podkreślenie, pogrubienie i linki.
 

DeletedUser11629

Guest
Zaznaczylam, ze nie. Po co to komu? Tylko wprowadzaloby niepotrzebnie chaos.
 

DeletedUser15651

Guest
@PabloS tak,pisałem na szybko i temat jest-był jaki jest :) ale dla niektórych bardziej zrozumiały niż formatowanie tekstu
Za staty dziękuję,coś podobnego,jednak jest to inna gra więc te staty są spoko jak dla mnie przynajmniej
Bardziej chodziło mi o dodawanie,mozliwość dodawania zdjęć,jak i animowanych np egiftów,oraz innych,czcionka czcuiionką,są nagłowki więc zbędna,ale jak kto woli,tak samo (nie wiem jak w FoE się zwie ale w Grepo - bbcode) czyli dodawania gracza,lub miasta tu tylko gracza w bbcode,po kliknięciu na niego otwierało by się menu - dodaj do znajomych,etc........
Ale same zdjęcia,czy egifty są na prawdę fajną formą zabawy,humoru - na forum również nie da się tego wstawić,a forum mało kto tutaj czyta (zależy od Gildii) ale i tak mało osób
Nie wiem już patrzę czy tutaj na FO da się coś dodać w img ,no nie tylko obok emotek zdjęcie.Na Grepo wygląda to tak iż na górze wiadomości jest ikonka po jej kliknięciu pojawia się - .... wpisujemy adres obrazka url,nie link z adresem :) najeżdzając na dany obrazek prawym myszki mamy kopiuj adres url obrazka)[...IMG] i mamy czy to zdjęcie,czy jakiś teks z ? np FB memy też,wszystko z grafiki + ruchome anmacje
 

DeletedUser

Guest
Dobry Wieczór, dla mnie pomysł jest genialny :) Powiem szczerze często korzystam z kanałów komunikacyjnych, w chwili obecnej bardzo trudno przekazać jakąś informację, ponieważ za moment przyjdzie kilka osób i zasypie dany wątek różnymi wiadomościami. Myślę że takie udogodnienia rodem z Naszego forum są na miejscu, nie jest to aż takie wymagające we wprowadzaniu, a cieszy niezmiernie. Do wyżej wymienionego pomysłu dodałbym :



-Oznaczenie głównodowodzącego danego kanału za pomocą odpowiedniego koloru

-Możliwość zwiększenia uprawnień użytkownika pod wzgędem dostosywania okna do jego własnych potrzeb, ktoś chce małe okienko, bardzo proszę ( i odwrotnie).

-tabelki (punkt obowiązkowy !!!) 8>

-Możliwość usuwania postów przez administratora kanału, np. ktoś się pomylił i pisał wiadomości we wątku do tego nieprzeznaczonym. Co wtedy ? Wprowadza to "małe zamieszanie" przez to wątek traci na czytelności, myślę że każdemu powinno na tym zależeć, aby unikać takich sytuacji . Wiem również że mogą być "lekkie" nadużycia, dlatego proponuję taki wariant: Jeżeli osoba która była autorem danego postu oraz nadzorca wątku się zgodzą, czynność może zostać wykonana.

-Przypinanie komunikatów przez nadzorcę danego wątku do wyznaczonego miejsca (obrazek) :p
 

Załączniki

  • 1.png
    1.png
    123,7 KB · Wyświetlenia: 9
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry