Prowincje

  • Rozpoczynający wątek LocBane
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Prowincje

Niech twórcy się pospieszą z dorabianiem mapy, bo ja np. przejąem pierwszą prowincję jesieni, więc pewnie niejeden już kończy całą jesień przejmować. Ile to zajmie? Tydzień?Dwa? w zależności od intensywności grania.
 

DeletedUser

Guest
jestem w prowincji Teufelsfurt i Kaltenweiher i nie moge sobie poradzic z katapultami próbowalem 8 legionistów 8 lucznikow rózne mixy i nic zostaly mi 3 obszary do zajecia moze ktos mi poradzi cos...dzieki...
 

DeletedUser2383

Guest
Legioniści po d* dostaną i pójdą do domu ...

polecam spróbować miotaczami głazów (5) i jeźdźcami (3)
 

DeletedUser

Guest
no dzieki buduje wlasnie drugich miotaczy a moga byc zmiast jezdzcow lucznicy na koniach?...poza tym mam ciezki teren i tymi miotaczami nie za bardzo moge podjechac od razu ale spróbuje dzieki bo stoje juz 3 dzien...
 

DeletedUser

Guest
dalem rade tak jak radziles wielkie dzieki... a poza tym lucznicy są z innej epoki a mi zalezalo jednak na tym zeby to bylo tak jak mówiles...
 

DeletedUser5223

Guest
Mam pytanie odnośnie prowincji. Czy każdy gracz ma identyczne bonusy do zasobów, czy są one losowe?
 

DeletedUser3014

Guest
Mam pytanie odnośnie prowincji. Czy każdy gracz ma identyczne bonusy do zasobów, czy są one losowe?

Dostaje się 2 losowe surowce z 5 z danej epoki...
Ale oczywiście jest tak, że jakaś ilość graczy ma identyczne bonusy jak jakaś inna grupa graczy...
 
Do góry