Prośba do chętnej pomocnej dłoni w sprawie rekonstrukcji miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20503
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22128

Guest
pewnie coś tam z czasem poustawiam na razie zbieram towary i punkty produkcyjne na modernizm np. na rynku brakuje potrzebnego tranu (może jakaś nowość w grze np. licytacja surowców); chciałem wybudować obecnie podbiłem jedną mapę z modernizmu budynki towarowe z tej epoki żeby wiedzieć co wybudować z bonusem do produkcji (potrzebne są już drogi asfaltowe lub aleje a nie zwykłe drogi) także potrzeba towarów do przekupywania np. jak się już trafi na nowocześniejsze jednostki żeby odkryć kolejne mapy przynajmniej te towarowe więc na razie wiele się u mnie nie dzieje poza inwestowaniem w perły i odkładaniem towarów; poza tym to nie jest wątek o mnie i o moim mieście to może piszcie coś o mieście pytającego
 

DeletedUser19626

Guest
pewnie coś tam z czasem poustawiam na razie zbieram towary i punkty produkcyjne na modernizm np. na rynku brakuje potrzebnego tranu (może jakaś nowość w grze np. licytacja surowców); chciałem wybudować obecnie podbiłem jedną mapę z modernizmu budynki towarowe z tej epoki żeby wiedzieć co wybudować z bonusem do produkcji (potrzebne są już drogi asfaltowe lub aleje a nie zwykłe drogi)

Żaden kumaty gracz nie produkuje surowców od modernizmu. wystarczy Arka i CHF.
Miasto Lorda jest wg. mnie optymalne jak na taką epokę. Na głównym świecie nie jestem fanem studni i fontann.
 

DeletedUser22128

Guest
moim zdaniem jak ktoś już obrał inny sposób przechodzenia epok to mam jedną poradę od epoki kolonialnej zaczyna brakować towarów na targu; z tymi z epoki przemysłowej to jakaś tragedia na rynku; które są jeszcze potrzebne i w 3-4 epoki dalej dlatego teraz bym nie ulepszał tych niektórych rzeczy produkujących towary tylko je sobie odłożył; na chwilę obecną jestem w przedsionku modernizmu i trochę brakuje towarów z wcześniejszych epok
 

jick

Szlachcic
Marbles Ty lepiej nikomu nie doradzaj. I naucz się chociaż odrobinę pisać po polsku.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Wątek zaczyna trochę odjeżdżać od pierwszego posta, dlatego pozwolę sobie go zamknąć.

W razie potrzeby autor może zwrócić się o ponowne otwarcie poprzez Prywatną Wiadomość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry