[Inne] propozycje zmian.

Dyskusja w 'Pomysły' rozpoczęta przez użytkownika caelian, 06.12.2018 o 22:54.

?

czy jestes za 90% redukcja niepotrzebnych kliknięć?

 1. tak - to gra strategiczna a nie klikaj-o- mania

  7 głos(ów)
  77,8%
 2. nie - lubię klikaj-omanię i zajezdzanie myszki az mi zdechnie

  2 głos(ów)
  22,2%
 1. caelian

  caelian Książę

  Dołączył:
  22.08.2014
  witam
  Foe nie idzie z biegiem czasu
  wprowadzane jest cala masa nowych rzeczy nowych idei, nowych bonosow aoryginalne założenia pozostaja bez zmian powodując że gra nie jest trudniejsza, tylko bardziej wkurzająca.

  oto co MUSI ulec zmianie:

  - ilość kliknięc jakie trzeba wykonać w grze w różnych jej momentach.
  1. WG - opcja skrzyń samootwieralnych , lub lepiej dymek aktywny przy negocjacji/walce zinformacja co można wygrać, po walce , negocjacji pojawia sie dymek z faktycznie otrzymaną nagrodą.
  2. WG - negocjacje - obecnie trzeba się glupio naklikać, a mogłoby być to zrobione tak: okno z polem do wrzucania surki mobilne - czyli że mozemy je przesuwać jak chcemy. Po kliknięciu na okno surowca tak jak teraz pojawia sie nam wybór surowców, ale skoro jest 5 sklotów możemy kliknąć 5 razy i dopiero po wyborze 5tego surowca okienko znika i jest samoczynne "wyślij surowce" anie ze trzeba kliknąc.
  3. Zadania - zadanie typu ukończ produkcję 4h Y razy - mowie o całej seri 5, 15 ,1h, 4h, 8h, 24h Yrazy - jest bzdetne w wysokich epokach.
  ja osobiście mam 600 000 000 młotków i rośnie więc wykonywanie takich zadań takszczerze to ****o daje a tylko wnerwia. -zadanie tego typu powinno być zamienione na cos bardziej realistycznego w wysokich epokach - np wydawanie PR, np kupowanie pr, np inwestowanie w perły, albo jak już mlotki to zebranie ich konretnej ilości.
  4 Zadania - zbieranie nagród - przycisk "zbierz" to debilizm, w momencie wykonania zadania powinien pojawiać się dymek ze zdobytąnagrodą.
  5. WG - po wygranej negocjacji trzeba ze 3,4 razy kliknąc by wrócić do głownej mapy WG- moim zdaniem po wygranej negocjacji / walce powinien następować automatyczny przezut do mapy WG bez konieczności klikania.
  6. GVG - po wygranej walce trzeba przejsc do sektora, wybrać armie, zaatakowac ponownie. - debilizm po wygranej walce powinien [przeżucac nas do ekranu armii gdzie chore jednostki sa auto uzupelniane zdrowymi i zachowany jest schemat armi wybranej.
  7. Zadania - zadanie typu wybuduj budynek / dekoracje - w najwyzszej epoce te zadanie to sam klopot i tylko bzdetne klikanie - w wirtualnej kazda najmniejsza krateczka jest zapolanowana i rozmieszczona. oprzez takie zadania trzeba kombinowac i niszczyc swoje miasto. takich zadan w wysokich epokach byc nie powinno
   
  Ostatnio edytowane: 07.12.2018 o 07:43
 2. HuanMing

  HuanMing Hrabia

  Dołączył:
  13.01.2013
  Zapomniałeś o:

  7. Pojawiajace sie okno tawerny na które nikt nie patrzy i konieczne kliknięcie żeby je wyłączyć.
  8. Wyskakujące w wersji mobilnej okienko informujące, że nie możesz kogoś wesprzeć, które trzeba dodatkowo kliknąć.

  Pewnie lista byłaby o wiele dłuższa gdyby chwilę pomyśleć. Jak zawsze jestem za redukcją niepotrzebnych kliknięć.
   
  Marek krol 16 lubi to.
 3. caelian

  caelian Książę

  Dołączył:
  22.08.2014
  @ 8. - nie gram na apce kompletnie - nawet jej w zyciu zainstalowanej nie mialem
   
 4. chudypiotrek

  chudypiotrek Baron

  Dołączył:
  14.11.2016
  Zadania typu wielokrotna produkcja mają za zadanie spowolnić wykonywanie eventu.
  Tak samo budowa jakichś konkretnych budynków albo produkcja w budynkach z epoki gracza ma utrudnić wykonanie eventu graczom z wysokich epok. Reszta zadań to dla nich pryszcz.
  Z prawie wszystkimi pozostałymi propozycjami się zgadzam, poza 4. Czasami opłaca się odwlec zebranie nagrody, żeby odpowiednio ustawić zadanie w drugim slocie. Chyba, że każdą z opcji można by włączać/wyłączać
   
 5. caelian

  caelian Książę

  Dołączył:
  22.08.2014
  o włączaniu / wyłaczamniu w opcjach gry można pomyśleć.
  jeszcze mi przyszło do głowy:
  10. Tawerna - w pasku znajomych przycisk tawerna zintegrowany z wsparciem.
  11. opcja wspierania danego paska 1 kliknięciem (aby nie bylo za prosto można użyć zapłaty narzędziami lub srebrnikami - proponuje cene 500 srebrnikow za pasek lub 500 000 narzedzi za pasek.
   

Do góry