Promka na diaxy

Status
Zamknięty.

Feandil

Wójt
19 razy.

19 kliknięć w "krzyżyk" potrzebowałem, aby zamknąć okna ogłaszające promkę. Okna, bo na dwóch światach. Na obu tyle samo razy. Liczyłem. Bo przy poprzedniej klikałem 16 razy - też liczyłem i pamiętam.

Nie przeginacie pałki? Dotarło. Jest promka. Wiem.
Choć może nie utrwaliło by mi się w pamięci, że była poprzednia. Jakby nie te 16 kliknięć.

Po co tyle?
(po jajco, kupuj)

Inne okna zamykają się po jednym razie, nawet kliknięciem "obok", więc to nie błąd z mojej strony.

No dobra, promka... kochamy diamenty.
Buziaczki :*

(edytka)
Jakby co kupiłem na początku 2x te najtańsze pakiety za SMS. Na dobry start i w podziękowaniu dla Twórców Gry. I mi się przydało, i ktoś nad tym pracuje i zarabiać musi. Nie jestem anty-mikropłatnościom, w oszczędnej formie. Ale.... nie róbcie z Nas debili.
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
To jest tak zwany "chłyt " marketingowy . Tak samo jak raz zamówisz deskę klozetową przez internet - pożniej cały internet będzie zawalony deskami klozetowymi , jakbyś miał je kolekcjonować . To jest jedna z żałosnych rzeczy w XXI w - traktujący ludzi jak idiotów
 
Koledze raczej chodziło o to, że jak gra w losowym momencie wywali okno z promocją na diamenty, to nie można go zamknąć. W większości przypadków potrzebne jest odświeżenie gry, żeby pozbyć się tego okna. Zdaje sie, że ten problem występuje tylko na komputerach.
 

Feandil

Wójt
Nooo, bo dziś ta sama promka i 18 kliknięć. Na każdym świecie. Także poprzednio było mniej, lepiej.

Ciekawe, czy ktoś to poprawi w końcu przy jakiejś aktualizacji...
 

Blade1984

Książę
No niestety jest to mega wkurzające, rozumiem że te promki się pojawiają, normalna rzecz, gra musi zarabiać, ale na pewno nie jest normalne to ze nie można takiej ofki zamknąć jednym kliknieciem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry