Produkcja towarów - pytanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18590
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18590

Guest
Czy w grze są zawsze te same ulepszacze do produkcji, czy jest to sprawa losowa? Mam wczesne średniowiecze i nie natknąłem się nigdy na mapie na barwnik, ani drewno, produkcję miałem tylko +1 natomiast wino i kamień w poprzedniej epoce szło mi pełną parą bo znalazłem na mapie odpowiednie elementy. Teraz już po sprawie bo oba budynki zburzyłem ale w chwili obecnej zastanawiam się czy z wapieniem nie będzie właśnie jak z drewnem że nie zdobycia? Przykładowo, chciałbym też heban, albo żelazo itp. ale czy to realne? Do wyrobu jubilera przykładowo jakiś kryształek zielony był, widzę i sztabkę złota w zasięgu ręki... a co z resztą ;) :) Będzie kapać +1, albo targowisko i handel wymienny? Podpowiedzcie dzięki. :)
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
W początkowych epokach na mapie można znaleźć bonusy tylko do dwóch z pięciu towarów, i tylko one będą mogły być produkowane w zwiększonej ilości. W końcowych można trafić jeszcze dodatkowe z tych pierwszych epok. Pozostałe towary raczej trzeba zdobywać na targ, chyba, że odpowiada nam zmniejszona produkcja.
 

DeletedUser18590

Guest
Aha, czyli tak jak myślałem. Możliwy był kamień, wino, biżuteria, złoto. Co dalej nie chcę wiedzieć w sumie... Ok dzięki za odpowiedź myślałem że są towary w jakiś sposób inny do zakupienia czy coś... Czyli generalnie w handlu warto kupować te towary które nie mają bonusów za podwójną czy potrójną ilość tego co produkuję się z bonusami bo każdy ma tak samo... ok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry