[Perły Architektury] Procentowy bonus do posiadanego już procentu armii atakującej

Co sądzisz o takim bonusie w perle architektury lub ewentualnie budynku eventowym?

  • Świetny, dający nowe możliwości

    Głosy: 5 50,0%
  • Zbyt mocny, przesadzony, nie podoba mi się

    Głosy: 5 50,0%

  • W sumie głosujących
    10

Abgar

Szlachcic zagrodowy
Hejka wszystkim, przychodzę ze zrodzonym dzisiaj pomysłem dot. nowej perły lub nowego budynku eventowego.
Ponieważ od dłuższego czasu zauważyłem, że znaczenie siły armii atakującej drastycznie spada po osiągnięciu granicy 50. oporu na GPCh, pomyślałem, że zamiast dodawać coraz to nowe bezpośrednie procenty, które w konsekwencji na niewiele się zdają, można by nagradzać graczy z już wysokimi bonusami (w końcu nowa perła będzie z najpóźniejszej epoki, więc de facto myślę że ma to sens).
Przykładowo perła na 80 poziomie dawałaby +20% do aktualnego bonusu obydwu statystyk dla atakujących. Oznacza to, że gracz mający 1000/1000 atak/obrona dzięki rozbudowaniu tej perły na 80. poziom otrzymywałby dodatkowo bonus 200%, co sumowałoby się na 1200/1200. Jednocześnie gracz, który posiada taką perłę na 80. poziomie, ale jego aktualny bonus do ataku wynosi 100/100 otrzymywałby jedynie 20% dodatkowego bonusu, w konsekwencji mając 120/120. Taka perła zwiększyłaby motywację stawiania coraz to nowych dodatków militarnych i wspomogła walki na irracjonalnych progach obronnych, sięgających 2000/2000.
Co sądzicie? No i przede wszystkim co sądzi InnoGames ;)
 
Ostatnia edycja:

dawid17612

Hrabia
pomysł ciekawy zawsze to jakiś inny nowy bonus, choć już jest podobna perełka nazywa sie Terakotowa Armia, oraz taka perełka nic by nie zmieniła ponieważ gracze którzy maja już 1.000-1200 Ataku i obrony będa miec 1200-1440 ataku i obrony, a że takie osoby mają dużo PR w paczkach, duże dzienne zbiory, oraz dużo zgarniają z GPC, i są w Aktywnych gildiach więc zrobia taką perełke w jeden dzień, na 80lvl. więc nic to nie zmieni na GPC na stałe, raptem może na 3-7dni :)

nie głosuje ponieważ niema 3 opcji,

może być ale nic to nie zmienia :D
 
Do góry