Problem

Status
Zamknięty.

oberiba

Szlachcic zagrodowy
"Twoja sesja wygasła. Zaloguj się ponownie." Taki komunikat od dłuższego czasu przerywa mi grę co chwilę. Ktoś może miał podobny problem. Jak sobie z tym poradzić? Na komórce jak gram to też wyskakuje.
 

DeletedUser17530

Guest
"Twoja sesja wygasła. Zaloguj się ponownie." Taki komunikat od dłuższego czasu przerywa mi grę co chwilę. Ktoś może miał podobny problem. Jak sobie z tym poradzić? Na komórce jak gram to też wyskakuje.

A nie logujesz się w jednym czasie na telefonie, gdy jesteś zalogowany na przeglądarce? Lub na odwrót?
 

DeletedUser20217

Guest
Sprawdź czy nie masz odpalonych 2 kont ba przeglądarce lub jak mówił kolega wyżej : czy na pewno nie próbujesz się zalogować na jedno konto na 2 urządzeniach ?
Żeby się zalogować na komuterze musisz pierw wyłączyć wersję mobilną lub wylogować się z niej !
 

oberiba

Szlachcic zagrodowy
Nie, jestem zalogowany zawsze na jednym urządzeniu. Wczoraj nawet hasło zmieniłem. A może to być wina sprzętu? Bo mój komp to już trochę lat wysłużył.
 

DeletedUser19136

Guest
Witam, nie chce zakładać nowego tematu, a mam chyba problem ze zbiorem zaopatrzenia, napisałam chyba bo jeszcze w domu sprawdze sobie na spokojnie, ale wydaje mi się że nie wliczają Mi się bonusy z np latarni faros, a na czym to polega a mianowicie na tym że ustawie produkcji na np 5 min u kowala i mam 11szt zaopatrzenia, jak zbiore to ilość zbiorów z bonusem latarni odejmie się, ale zbiore tylko 11szt zaopatrzenia to tyle ile się zbiera bez żadnych bonusów chyba, Jednym słowem wychodzi na to że żadne bonusy do zaopatzrenia nie zwiększają mi zbiorów, i tutaj moje pytanie czy ktośma podobnie jak ja. Wiem że moge zgłosić problem do suportu ale chcę jeszcze się upewnić co do moich wątpliwości co do zbiorów.
 

DeletedUser13672

Guest
A przypadkem nie wykorzystałaś ilości bonusu powyżej 70 zbiorów.
 

DeletedUser17530

Guest
mianowicie na tym że ustawie produkcji na np 5 min u kowala i mam 11szt zaopatrzenia, jak zbiore to ilość zbiorów z bonusem latarni odejmie się, ale zbiore tylko 11szt zaopatrzenia to tyle ile się zbiera bez żadnych bonusów chyba, Jednym słowem wychodzi na to że żadne bonusy do zaopatzrenia nie zwiększają mi zbiorów,

A to już od jakiegoś czasu nie jest tak, że ilość zaopatrzenia które się produkuje od razu jest z wliczonym bonusem? 5-minutowa produkcja u kowala daje 5 sztuk zaopatrzenia bez żadnego bonusu, więc ty to zbierasz z bonusem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19136

Guest
Tak dokładnie macie racje, tam gdzie wybieramy np u kowala czas proddukcji, liczba jaką zbierzemy jest pokazana razem już ze wszystkimi bonusami. Wielkie dzięki za pomoc, raczej sama to bym chyba tego nie zauważyła:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry