Problem.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8577
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17093

Guest
na chromie kiedyś mogłem mieć odpalone 7 serwerów. (kiedy ktoś mi podpadł i sobie nie dawał rady ze mną, zazwyczaj pojawiał się na innym świecie ;P no i, się żalił :)
następnie, mogłem być dwoma nickami jednocześnie na jednym czacie. (to jest moje wirtualne, samobójstwo, ale skoro ja piszę WAM o tym,tzn. do supportu... no to jest chyba- chore)

yy..
teraz na firefoxie mam jedynie Forum.
Chrom "nie chce ze mną gadać (nie dziwi mnie to)"

Co mi poradzicie?


Nic.


Mi się wydaje że to Wasi programiści zzawinili.

Hej
mam dokładnie to samo
ja poradziłem sobie z tym problemem w ten sposób że nie otwieram w czasie gry nowych stron
ale to nie rozwiązanie,wkurza mnie to
na Operze w ogóle nie mogę uruchomić gry
 

DeletedUser7795

Guest
Powinien być jakiś komunikat na forum. Ale po co, lepiej milczeć i udawać, że wszystko jest w porządku, nie ?
 

DeletedUser15227

Guest
Na mobilce cały czas połączenie niepomyślne....a jak widać mam dostępu do internetu...
 

DeletedUser16730

Guest
@Chodzonce Zuo komunikat to jedno, bo przecież ONI NIE MUSZĄ nic pisać. Ciekawe jak ludzie mają porobić w takich warunkach wyzwania dzienne. W sumie to mogliby zrobić dzisiaj takie wyzwanie "wbij się na serwer kiedy nie działa".
 

DeletedUser18601

Guest
Czekajcie, czekajcie - zaraz się okaże, że jakiś nowy skrypt w(y)szedł bokiem.
 

DeletedUser16614

Guest
"Serwer jest obecnie niedostępny z powodu prac technicznych"....czyli znowu coś psują :haha:
 

DeletedUser19324

Guest
Witam,ja tu nowy ,ale widze że przyszedłem ze starym problemem.Mianowicie o muleniu gry nie będe pisał bo o tym wszyscy wiedzą ,co z GVG,nie ukrywam że jeszcze to mnie tu trzyma,od miesiąca suport mnie karmi wiadomościami systemowymi ,i ogólnie zlewa ten problem,walki szybkie trwają 30 sekund ,ogólnie przeciwnik 5-6 walk ja jedną i niejestem jedyny u siebie w Gildi z tym problemem.Zatem pytam tutaj kiedy macie zamiar naprawić ten problem
 
Status
Zamknięty.
Do góry