Problem.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8577
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8577

Guest
Hej Skarby :* :)

Zawiesza nam się gra co chwileczkę, nie podoba nam się to.
Piszę to nie tylko w swoim imieniu.
Czy macie zamiar coś z tym zrobić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
W takich sprawach proszę pisać do supportu, ale o ile dobrze kojarzę z opisu to jest to błąd przeglądarki i w firefoxie pomaga:
W pasku adresu należy wpisać "about:config", zaakceptować ostrzeżenie, odnaleźć pozycję: "dom.ipc.plugins.asyncdrawing.enabled" i ustawić na "false".
Ogólnie pomaga zmniejszanie/zwiększanie obrazu w przeglądarce.
 

DeletedUser8577

Guest
Tej gry nie ogarnia juz nawet intel i5 gen7 z trylionem ramu i zabójczą kartą graficzną nividy bo wystarczy że przeglądarka nie przypasi albo flusz sie zesra na robocie i wydatek 4 tyś na nowy komputer można wsadzić między bajki.
 

DeletedUser8577

Guest
Firefox przestał współpracować z Adobe Flash Player.
Nie róbcie z nas... idiotów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
o ile dobrze kojarzę z opisu

Nie wiem co kojarzysz z opisu bo nie widzę co jest napisane.
Ale od niedzieli gra zachowuje się momentami jakby zrywało połączenie z serwerem. Są momenty kiedy śmiga, za chwilę kręci w kółko. Potrafi chodzić kilka godzin, a nagle 1-2 godziny zrywa połączenie. Zrywa czyli da się wejść momentami, a momentami kręci w miejscu.
W tym samym czasie identycznie zachowuje się forum FoE i strona kontaktu z supportem. Reszta stron na które wchodzę działa normalnie. Fejsy, poczty i inne pudelki działają.
 

Fatherland

Książę
mam to samo, na maxthonie i na chromie- od niedawna, pomaga dopiero zamkniecie przegladarki bo zwiesza calkowicie
 

DeletedUser8577

Guest
na chromie kiedyś mogłem mieć odpalone 7 serwerów. (kiedy ktoś mi podpadł i sobie nie dawał rady ze mną, zazwyczaj pojawiał się na innym świecie ;P no i, się żalił :)
następnie, mogłem być dwoma nickami jednocześnie na jednym czacie. (to jest moje wirtualne, samobójstwo, ale skoro ja piszę WAM o tym,tzn. do supportu... no to jest chyba- chore)

yy..
teraz na firefoxie mam jedynie Forum.
Chrom "nie chce ze mną gadać (nie dziwi mnie to)"

Co mi poradzicie?


Nic.


Mi się wydaje że to Wasi programiści zzawinili.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
Grałem kiedyś na foxie, ale w pewnym momencie zaczęły się problemy ze współpracą liska z flaszem typu czarne ekrany i przeszedłem na chroma (w zasadzie przeszłem bo było blisko) i teraz go używam. Nie mam żadnych problemów no poza frezowaniem, ale na to wystarczy zmniejszyć i zwiększyć okno przeglądarki.

Jedyny problem chroma, flasza i foe to zajętość pamięci. Na win 10., jeśli mamy 4 G to jedno okno Foe śmiga jak miło, ale otwarcie drugiego okna powoduje zajętość prawie całej pamięci, z czasem rośnie, zaczyna się swapowanie na dysk, lampka od dysku świeci cały czas i gra się staje niemożliwa. Przy grze na kilku światach jednocześnie absolutne minimum to 8G
Pamięć jest ważniejsza niż szybkość procesora.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Sprawdźcie proszę czy w trybie incognito (chrome) gra będzie zachowywała się podobnie.
 

DeletedUser16965

Guest
Też mam ostatnio ten sam problem z bez przerwy wyrażająca się grą..
 

DeletedUser14109

Guest
U mnie na IE11 gram bez większych problemów, czasami coś się nie załaduje, np. drogi i trzeba odświeżyć, ale odziwo wtedy kiedy wyczyszczę ciasteczka, które są lekiem na całe zło. Jak nie "sprzątam" to jest ok. :)
 

DeletedUser5256

Guest
Jak przy wczytywaniu przełączę na inną zakładkę to się zawiesza wczytywanie. google chrome.
 

DeletedUser18947

Guest
Widać, co użytkownik to inne rozwiązanie. Z moich obserwacji jako 'szerokopojetego sieciowca' wieszanie się gry następuje w kilku przypadkach
1) Duża ilość otwartych zakładek w przeglądarce, co za tym idzie zmniejszona ilość zasobów i przeglądarka marnuje czas na pakowanie i wyciąganie plików z pliku wymiany. Często pomaga otwarcie innej przeglądarki która nie ma rozpoczętej żadnej sesji(np ie, opera - używam, jakiejkolwiek, byle inna od tej w której macie nawalone zakładek). Można też wyczyścić pliki tymczasowe w przeglądarce.
2) Problemy ze stabilnością połączenia internetowego, nie mówię o transferze, a o skaczących opóźnieniach spowodowanych różnymi czynnikami, począwszy od obciążenia sieci skończywszy na wolnych serwerach dnsach dostawcy. Można zmienić dnsy na googlowe oraz próbować robić flush'a.
3) Mała ilość pamięci RAM w pececie. Niestety ale do dzisiejszego internetu bez 8 gb ramu się nie podchodzi, bo ilość skryptów podążających oraz animacji i reklam jest tak duża, ze spowalnia nawet najszybsze jednostki. Jak ktoś napisze że da się mniej, oczywiście - ale spada komfort użytkowania.
 

DeletedUser16730

Guest
Ale od niedzieli gra zachowuje się momentami jakby zrywało połączenie z serwerem. Są momenty kiedy śmiga, za chwilę kręci w kółko. Potrafi chodzić kilka godzin, a nagle 1-2 godziny zrywa połączenie. Zrywa czyli da się wejść momentami, a momentami kręci w miejscu.
W tym samym czasie identycznie zachowuje się forum FoE i strona kontaktu z supportem

Od wczoraj zaraz po południu jest spokój. Więc raczej samo u mnie się nie naprawiło.
Teraz za to mnie wylogowuje z forum jak tylko zmienię lokalizację.

Edit: i przestało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
Łącze mam 250 mbits od UPC, ich najnowszy router, stabilne.
Wi-fi ac mimo i te inne dodatkowe w laptopie też
Procek i7
Dysk SSD obydwa dyski
Ramu 16gb

Połączenia nie zrywa nigdy co bym nie robił.
Gram na jednym świecie. Mam odpalone grę z A, forum foe i google chrome się zawiesza. Maxthon też.

I najciekawsze. To samo jest na łączu mobilnym Orange na prowincji z 2mbits.

Po prostu foe ma gdzieś jaki jest sprzęt a wina leży tylko po stronie gracza plus niezłomny flash. Na kogoś zwalić trzeba. Jak nie bomby, to winę.
 

DeletedUser14806

Guest
To jest poprostu wiocha żeby zgarniać tyle milionów euro co roku za grę i oferować dziadostwo w zamian które zawiesza się notorycznie a nie raz na jakiś czas , albo ktoś ma węża w kieszeni i szkoda wydać na lepszy silnik albo to piramida finansowa na glinianych nogach.
 

DeletedUser18947

Guest
Łącze mam 250 mbits od UPC, ich najnowszy router, stabilne.
Wi-fi ac mimo i te inne dodatkowe w laptopie też
Procek i7
Dysk SSD obydwa dyski
Ramu 16gb

Połączenia nie zrywa nigdy co bym nie robił.
Gram na jednym świecie. Mam odpalone grę z A, forum foe i google chrome się zawiesza. Maxthon też.

I najciekawsze. To samo jest na łączu mobilnym Orange na prowincji z 2mbits.

Po prostu foe ma gdzieś jaki jest sprzęt a wina leży tylko po stronie gracza plus niezłomny flash. Na kogoś zwalić trzeba. Jak nie bomby, to winę.

Sprawdź jak działa to w Operze, niby ten sam silnik, co chrome a u mnie przy podobnej konfiguracji pomogło.
 

DeletedUser19086

Guest
Jest problem. Od ostatniej aktualizacji moje miasto przestalo istniec. Prosze o pomoc, gdyz spedzilem nad tym miastem pare ladnych lat. Moze ktos cos wie dlaczego moglo takk sie stac? Z gory dzieki za pomoc.
 

DeletedUser212

Guest
Gram na OPERZE i nie mam żadnych problemów z grą Opera stąd że firefox zdziadział
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jest problem. Od ostatniej aktualizacji moje miasto przestalo istniec. Prosze o pomoc, gdyz spedzilem nad tym miastem pare ladnych lat. Moze ktos cos wie dlaczego moglo takk sie stac? Z gory dzieki za pomoc.
Proszę zgłosić się do supportu. Link na dole forum (Kontakt).
 
Status
Zamknięty.
Do góry