Problem z sabotażem

  • Rozpoczynający wątek Radon...
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Po pokonaniu gracza w ataku wyskakuje jego osada i mam możliwość kliknięcia sabotażu. Gdy mogę wykonać sabotaż 2x pod rząd, zawsze po drugim sabotażu wyskakuje błąd i gra ładuje się od nowa, a surowców nie dostaję. Można coś z tym zrobić? Zresztą często wyskakują błędy i kilka rzeczy jest niedopracowanych, ale to beta.

Druga sprawa od czego zależy, że mogę wykonać sabotaż raz czy dwa razy? DZiękuję z góry za odpowiedzi :)

Pozdrawiam.
 

DeletedUser971

Guest
Sabotaż na jednym graczu można wykonać tylko raz, dlatego za drugim razem nie dostajesz surowców i wyskakuje błąd. Prawidłowo nie powinno pojawić Ci się drugi raz okienko sabotażu, jest to niedopracowanie więc zgłoś to do supportu, zapewne już o tym wiedzą więc miejmy nadzieję, że wkrótce naprawią ten problem.
 

DeletedUser8

Guest
Błąd jest znany i zgłoszony do naprawy.
Sabotaż można wykonać tylko raz jako nagrodę za wygraną bitwę.
 

DeletedUser2306

Guest
a co w przypadku, gdy wygrywam bitwę a nie mogę w ogóle dokonać sabotażu? okienko działania jest nieaktywne i nie pojawiają mi się "błyskawice" nad budynkami. pokazuje się napis "spróbuj później"
pozdrawiam
 

DeletedUser1228

Guest
oznacza to że w tej chwili nie można już nic zsabotować ;)
 

DeletedUser

Guest
to wprowadzcie tak żeby gracz widzial ile do sabotazu zostało czasu a nie puste okienko
 

DeletedUser2306

Guest
no ale jak "juz nie można sabotowac" dopiero co walke wygrałam i dlaczego nie mogę?
 

DeletedUser

Guest
zeby moc cos spladrowac to musi byc cos do pladrowania:) czyli jakis budynek musi skonczyc produkcje i twoary musza czekac na zebranie
jesli ty zaatakujesz i wygrasz a nie bedzie budynku ktory mozna spladrowac to znaczy ze w kazdym budynku trwa produkcja i trzeba goscia odwiedzic pozniej

@zarcjusz
a moze jeszcze powiadomienie sms o tresci "zaatakuj gracza x bo nie ma woja w tej chwili i x budynkow czeka na spladrowanie
 
Do góry