Problem z laptopem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1868
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1868

Guest
Witam. Mam problem z laptopem, lampka link modemu świeci się na pomarańczowo. Ogólnie mogę przeglądać internet ale nie mogę ściagać przez u torrent( błąd nasłuchu) muszę mieć wyłączonego antywirusa bo tak to ładuje tylko stronę startową, aktualizacje też nie działają( nie może nawiązać połączenia) Mogę ściągać pliki ale jeśli ściągnę np. instalke która pobiera i dopero instaluje program to pisze że nie może połączyć z internetem. Coś jest narąbane w tym lapku bo na stacjonarnym wszsytko śmigało tylko spaliła mi się płyta. Laptop to HP 550. Zainstalowany oryginalny Win Vista sp2 basic( nie mam płytki) Jeśli ktoś udzieli mi porad w tej sprawie będe wdzięczny.Pozdrawiam
 

DeletedUser314

Guest
Antywirus może blokować CI wszystko po za portem 80 (od www). Sprawdź czy poprawnie skonfigurowany.
Co do lampki, sprawdź a manualu modemu co to znaczy.

I od jakiego czasu Ci się tak dzieje? Próbowałeś przywracać system? Zainstalowałeś coś nowego? Przeskanowałeś kompa?
 

DeletedUser1868

Guest
Skanowałem kompa było dużo wirów. Jak pisałem na stacjonarnym nie miałem tego problemu, modem działał dobrze. Usunąłem antywirusa niestety jest tak jak było, spróbuje przywrócić system i poczytać w manuala o co chodzi, jutro napisze czy dałem rade:)
 

DeletedUser

Guest
Spróbuj wyłączyć zaporę w Windowsie. Zazwyczaj pomaga.
 
Do góry