Problem z działaniem forum

  • Rozpoczynający wątek ZerdPL
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie wiem, gdzie to napisać, że często gdy klikam aby dodać odpowiedź bądź napisać nowy temat treść jest zdublowana i trzeba edytować wpis. Widzę, że inni też to mają. Ponadto czasem po kliknięciu jest pytanie czy chcę opuścić forum. Przydałby się dział techniczny bo takich tematów z pomysłami do zmian w grze to znalazłem 3 z czego każdy w opisie wyraźnie to sugeruje, że do tego służy: Dyskusje, Pomysły i Komentarze.
 

DeletedUser

Guest
bo z tego co zauważyłem to post się automatycznie zapisuje, że nie trzeba pisać zapisz :D
 

DeletedUser

Guest
do zglaszania propozycji, pomyslow jest dzial Feedback/Pomysły
od zglaszania bledow jest Support
 

DeletedUser

Guest
Temat jest właściwie do zamknięcia ale ciekaw jestem, czy Ci co odsyłają do supportu próbowali z raz z niego skorzystać. Bo ja próbowałem i pisałem już o tym, że tam jest krótka lista do zaznaczenia problemu bez możliwości dodania krótkiego komentarza o co caman. Forum moim zdaniem to bardzo dobre miejsce do zgłaszania problemów ale powinien być dział techniczny o czym też pisałem. Ja rozumiem, że wszystko jest w trakcie organizacji i że beta ale drażnią mnie ludzie, którzy nic nie wnoszą ale każdy temat potrafią sprowadzić na inne tory a potem jest dyskusja oftop typu: misiaczku zrobię ci kuku, odp: czekam z utęsknieniem.
 

DeletedUser1724

Guest
Support nie jest miejscem dyskusji (dodawania komentarzy) tylko by rozwiązywać konkretne problemy lub ich zbiór. Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie gry to też jest tam opcja "Pytanie" gdzie możesz je zadać i normalnie prowadzić rozmowę z Team-em FoE i to również tyczy się innych zagadnień.

Jeżeli ktoś tutaj na forum odsyła Cię do Supportu to chyba ma powód bowiem nie jest On w stanie rozwiązać Twojego problemu czy rozwiać jakieś wątpliwości :) Zrozum, że ja jak i wielu tutaj stara się pomóc jak tylko może ale mniej też na uwadze to iż czasem pewne rzeczy przerastają doświadczonych graczy.


Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Żeby już nie zakładać nowego tematu mając nadzieję, że jednak ktoś władny to czyta to powiem, że forum tnie się niemiłosiernie czy to firefox czy IE. Trzeba się wylogować po kilkunastu minutach pobytu. Wciąż uważam sprawę autozapisu za nie rozwiązaną. Może to miało coś ułatwić lub tylko zbierać opinie użytkowników, którzy wiadomo, że zanim klikną "zatwierdź" to w większości każdy jeszcze się zastanowi i coś zmieni by innych nie obrazić. Zdarzało mi się, że jak nie kliknąłem tego komunikatu opuść stronę to post się nie pojawił.

Edit: I właśnie po raz kolejny muszę edytować żeby ten dubel skasować. Co za poroniony pomysł. Naprawdę przydało by się tu trochę normalności a nie jakieś eksperymenty.
 

DeletedUser

Guest
Żeby już nie zakładać nowego tematu mając nadzieję, że jednak ktoś władny to czyta to powiem, że forum tnie się niemiłosiernie czy to firefox czy IE. Trzeba się wylogować po kilkunastu minutach pobytu. Wciąż uważam sprawę autozapisu za nie rozwiązaną. Może to miało coś ułatwić lub tylko zbierać opinie użytkowników, którzy wiadomo, że zanim klikną "zatwierdź" to w większości każdy jeszcze się zastanowi i coś zmieni by innych nie obrazić. Zdarzało mi się, że jak nie kliknąłem tego komunikatu opuść stronę to post się nie pojawił.

Edit: I właśnie po raz kolejny muszę edytować żeby ten dubel skasować. Co za poroniony pomysł. Naprawdę przydało by się tu trochę normalności a nie jakieś eksperymenty.

Co do pisania postów na forum, to zgadzam się w 100%. Dobrze, że na smartfonie jest dobrze.

Ja nie mam żadnych problemów z cięciem się forum.
 

DeletedUser1724

Guest
Ja tam nigdy z żadnymi cięciami nie będę i nie chce mieć do czynienia :D
 
Do góry