Problem od kole 2 tygodni

Status
Zamknięty.

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Blokuje mi pr podczas zbiorów.
 

Załączniki

  • błąd.jpg
    błąd.jpg
    172,5 KB · Wyświetlenia: 44

kloc2

Rycerz
a może:
- załaduj gre ponownie
- wydaj pr z paska i zobacz czy pomogło
myślę że coś z tego powinno ogarnąć problem
 

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Nie moge qrde wydać pr z paska bo broblem qrde,dopiero jak na cuś innego klikne jest oki.

Nie wim qrde filma mam nagrać? czy jak?

To jest za każdym razem co dziennie od kole 2 tydni.
 

kloc2

Rycerz
Blokuje mi pr podczas zbiorów.
Nie moge qrde wydać pr z paska bo broblem qrde,dopiero jak na cuś innego klikne jest oki.
Nie wim qrde filma mam nagrać? czy jak?
To jest za każdym razem co dziennie od kole 2 tydni.
Może zamiast zachęcać do zgadywania to zastanów się z czym masz problem i opisz to w jednym poście. Jak widzisz są osoby które chcą pomóc ale muszą wiedzieć o co chodzi i łatwiej będzie zebrać to w jednego posta.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Problem, który u Ciebie wystąpił, został zgłoszony już do działu technicznego. Zapewniamy, że odpowiednie poprawki zostaną wprowadzone tak szybko, jak to tylko możliwe. Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić za powstałe trudności.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
nie, to jest błąd naliczania/wyświetlania.. jak odświeży stronę powinno zadziałać... gra w jakiś dziwny sposób dodaje pr a potem nagle odejmuje i niestety już niczemu nie można ufać, chyba na kartce trzeba liczyc ile tych pr powinno byc
a to ciekawe :D
ale jak widać, faktycznie tak musi być.
Ja to się na tym łapie jak robie zbiory i dostaje 700-900 PR, a potem robie GPC i się nagle pojawia samo 100 z uciętym 0 przed, a to 1000
 

GEoMax

Baron
Problem, który u Ciebie wystąpił, został zgłoszony już do działu technicznego. Zapewniamy, że odpowiednie poprawki zostaną wprowadzone tak szybko, jak to tylko możliwe. Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić za powstałe trudności.
Nie tylko u zebi29 u mnie tez jest taka "czkawka " na pasku pokazuje mniej i nie nie można punktów zebrać , a nagle wpłacając wlatuje większa ilość :( Widocznie ktoś znowu coś kombinował, a nam tutaj ciemnotę się wciska, bo jest ok . Nie jest ok !
Nie zwracałem na takie numery uwagi, ale teraz widzę ,że trzeba jednak patrzeć wam na ręce i wszystko dokumentować :)
Zaglądacie nam w miasta i inwentarze, czujecie się bezkarni , ale każdy kij ma dwa końce. Nie chce tutaj snuć teorii spiskowych, ale miałem już znikające towary , diamenty ... odpuściłem . bo to tylko gra. Teraz widzę, ze trzeba podnosić larum nawet w najmniej istotnej sprawie . Nikogo nie oskarżam personalnie ale to fakty !
Zasiane ziarno niepokoju może wywołać burzę !
Sami wiecie najlepiej jak kogoś zgnoić, a innemu dać nagrodę. Jesteście tylko ludźmi , malutkimi trybikami w tej machinie ,pamiętajcie o tym )
Bez graczy gra nie ma sensu, taka jest prawda !
Musiałem to napisać, wypadło na ciebie, ale niech to przeczytają też inni członkowie supportu zanim to wykasujesz :)
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Nie tylko u zebi29 u mnie tez jest taka "czkawka " na pasku pokazuje mniej i nie nie można punktów zebrać , a nagle wpłacając wlatuje większa ilość :( Widocznie ktoś znowu coś kombinował, a nam tutaj ciemnotę się wciska, bo jest ok . Nie jest ok !

Jest to błąd i absolutnie nie sugeruję, że sytuacja jest w porządku. Jest to jednak tylko błąd wyświetlania; liczba zbieranych w rzeczywistości Punktów Rozwoju jest prawidłowa. Po odświeżeniu gry powinna być już ona widoczna dla Graczy, u których wystąpił ten problem.
Zapewniamy, że to jedynie tymczasowa sytuacja i wkrótce wszystko wróci do normy.

Nie chce tutaj snuć teorii spiskowych, ale miałem już znikające towary , diamenty ... odpuściłem . bo to tylko gra.

Jeśli takie przypadki Cię spotykają, jak najbardziej zgłoś się do nas przez system Supportu. Każdą wątpliwą sytuację zweryfikujemy i postaramy się pomóc, jeśli odnajdziemy jakiekolwiek nieprawidłowości. Polecam jednak w takich sytuacjach na początku odświeżyć grę i wówczas zweryfikować sytuację i stan zasobów.
 

Auraya

Hrabia
Zapewniamy, że to jedynie tymczasowa sytuacja i wkrótce wszystko wróci do normy
wszystko jest tymczasowe haha

Polecam jednak w takich sytuacjach na początku odświeżyć grę i wówczas zweryfikować sytuację i stan zasobów
tego nie sposób weryfikować, błąd na błędzie błędem pogania - np wcześniejszy brak wyświetlania bonusu bg uniemożliwiał obliczenie stanu pr przed/po... i właśnie dlatego zaufanie sukcesywnie maleje
 
Status
Zamknięty.
Do góry