[Inne] Poziom trudności.

  • Rozpoczynający wątek Xseno
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz na taki pomysł?

  • Tak

    Głosy: 3 18,8%
  • Nie

    Głosy: 13 81,3%
  • Obojętnie.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    16

DeletedUser

Guest
Witam.
Pewnie osoby posiadające duży bonus podczas ataku lub osoby wprawione w boju już nudzi zwykła walka na prowincjach. Nudna, szybka i nie trzeba się starać, bo jest bonus lub dla tych co go nie mają po prostu komputer jest zbyt tempy!.:mad:
Rozwiązanie: Proponuje dodać poziomy trudności. ;)
Łatwy: Ten co teraz.
Średni: Dobry, ale popełnia błędy.
Trudny: Ciężko.
Nikomu to nie ułatwia gry, a utrudnia tylko kiedy gracz chce. 8>
Zmieniać trudność będzie można w opcjach gry.

Myślę, ze pomysł się spodoba. Mnie osobiście bitwy czasami nudzą.:(
 

DeletedUser4428

Guest
Nie.

Poza tym Devsi wciąż próbują ulepszyć Stuczną inteligencję i jak widać to jest najtrudniejsze jakie jest ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
tempy? Chyba tępy... Nawet korekta podkreśla to na czerwono, to widać przecież...
I bardzo podoba mi się wyjaśnienie: "Trudny: ciężko" :haha:

Cóż, jak powiedział keirarot, usprawnienie AI jest dość trudne i w przyszłości na pewno walki będą bardziej emocjonujące :)

Zamknięte i tak trafiają do szufladki :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
"Jaki on jest tempy"
"Sie palcem nie pokazuje"
"Bedzie lepiej"
W gwarze ulicznym nie zawsze się daje "ę" itp.
A mówi się tak lub pisze aby lepiej wyrazić uczucia (przynajmniej w mojej okolicy tak jest;))

Wracając do tematu.
Skoro już nad tym pracują, to można zamknąć :(
Byle do Szuflady nie trafiło :p
 

DeletedUser8

Guest
Pomijając kwestie ortograficzne.... Gdyby SI można było tak po prostu podkręcić to by było podkręcone. Jeśli więc miałyby być poziomy trudności, to obecny byłby najtrudniejszym..... chyba nie o to chodziło ;)
 

DeletedUser11123

Guest
SI nie trzeba podkręcać, wystarczy dokładać bonus :)
ale moim zdaniem pomysł jest bez sensu, jak ktoś szuka wyzwań, to niech atakuje wojskiem o epokę albo dwie słabszym
 

DeletedUser

Guest
SI nie trzeba podkręcać, wystarczy dokładać bonus :)
ale moim zdaniem pomysł jest bez sensu, jak ktoś szuka wyzwań, to niech atakuje wojskiem o epokę albo dwie słabszym
Nie chodzi mi tylko o to, że się ma duży bonus lub jednostki z wyższej epoki. Chodzi mi o to, że komputer często marnuje swoje okazje na wygraną zarówno jak my dajemy automatyczną bitwę nasze jak i gdy sami się bijemy oni.
 

DeletedUser5506

Guest
Komputer sobie potrafi wyliczyc na ile on ma podejsc i zaatakowac, a jak samemu ma nie oberwac. On wykonuje to w ulamkach sekund, a nam takie obliczenie zajmowalo by pol minuty na na kazda jednostke, nastepnie pomnozyc to razy osiem, i razy kilka rund. Wiec komputer ma i tak niezla przewage pod tym wzgledem, fakt, czasami to co robi to rece opadaja, no ale pozostaje liczyc na to ze cos kiedys sie ruszy. Poziomy trudnosci uwazam za zbedne, ale glosuje za obojetne bo nie uwazam zeby mi to jakos szkodzilo czy zmienialo bardzo gre.
 

DeletedUser

Guest
Cóż, każdy ma inne umiejętności. U mnie tylko 1 tura zajmuje dużo czasu, a resztę to robię szybko.;)
 
Do góry