Pozagildyjny wątek 1,9 na D

ertv

Szlachcic
Hej szukam jakiegoś wątku 1,9 do rozwoju ale nie wie czy istnieją jakieś poza gildiami . Jeżeli taki istnieje chciałbym do niego dołączyć.
 

Blade1984

Książę
Żeby dołaczyć do wątku nie musi posiadać Arki, będzie co prawda dokładał do wrzutek, ale to już jego decyzja.
 

LostAlex

Rycerz
Nie trzeba mieć Arki na 80 lvl, jeżeli ma się zamiar tylko wstawiać perły aby inni wrzucali na miejsca 1-5.
Ale jak chce się wrzucać to dobrze już mieć wysoko Arkę, aby nie było za dużych strat.
 

Mark R

Wójt
W wątku w którym jestem jest taka zasada, dlatego tak napisałem.
Jeżeli u was w grupach nie ma takich wymagań to zaproście kolegę.
----
Wiem tylko z doświadczenia że tacy gracze bez arki nie sprawdzają się w takich wątkach bo nie można na nich liczyć przy szybkim zamykaniu pereł, bo to właśnie albo nigdy nie mają paczek albo za dużo do wrzucenia i im się nie opłaca. Z zasady ludzie bez arki 80lvl,w takich wątkach czerpią korzyści a sami nie wiele wartości wnoszą do takiej grupy.
A od pomocy w rozwoju są gildie.
 

LostAlex

Rycerz
W tym w którym ja jestem, kwestia jest bardziej czy ludzi moją przyjmować do znajomych czy wysyłać zapki.
Przy czym wiadomo, że jak wrzucasz perłę w wątek 1.9 to robisz bloki, i zamkniecie będzie w miarę szybko, max 24h
 

Blade1984

Książę
Gram na C i mam w wątku ludzi ktorzy nie mają arki albo dopiero ją stawiaja, wbijają na 4-5 miejsca tam maja mnjejsze straty. Pewnie ze wydaje sie że ten co wrzucil 1000 na 1 zrobil wiecej niż ten co wrzucil 30 na 5. Ale zarówno jedni jak i drudzy sa potrzebni do zamkniecia.
 

Mark R

Wójt
Ale zarówno jedni jak i drudzy sa potrzebni do zamkniecia.
Nie mówię że nie są potrzebni, ale z doświadczenia wiem że gracze bez "Arki", mało się angażują w takie wątki. Raczej zaglądają do nich gdy sami chcą ogłosić swoją perłę. A jak już to starannie wybierają i czekają na to co im się opłaci albo na perłę do której planów potrzebują.
 
Do góry