[Budynki] Powiadomienie o usuwaniu budynku specjalnego*

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19739
  • Data rozpoczęcia

Czy powinno zostać dodane powiadomienie odnośnie sprzedaży budynku specjalnego*

  • Tak

    Głosy: 5 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    5

DeletedUser19739

Guest
Hej!
Wychodzę z propozycją dodania powiadomienia o tym czy na pewno chcemy sprzedać dany budynek (tak jak to ma miejsce z perełkami ), który nie jest możliwy przez nas do wyprodukowania. Dodatkowa taka informacja przyda się we wszystkich budynkach, które są przez nas zdobywane za sprawą eventów, czy poprzez wyprawy. Osobiście zdarzyło mi się dwa razy przez przypadek usunąć bazar i tarasy przez nieuwagę kiedy robiłem masowe czyszczenie kowali i zbędnych rzeczy. Wiem, że takie sytuacje mają miejsca i zapłakani posiadacze pędzą co sił w nogach na stronę supportu i proszą o pomoc.
Takie rozwiązanie miałoby pozytywny wpływ na rozgrywkę bo ograniczy przypadkowe usuwanie budynków, support w pewien sposób będzie miał temat odzyskiwania przedmiotów z głowy przez co znajdzie czas na inne, bardziej ważne tematy. Osobą, którym przeszkadzałaby taka opcja mogliby ją po prostu wyłączyć :))


*Budynek specjalny- w tym rozumowaniu odnosi się on do wszystkich budynków, których nie jesteśmy w stanie zbudować z własnych zasobów. Są to wszystkie budynki, które są zdobywane podczas eventów,wypraw,zadań dziennych itd.
 
Do góry