powiadomienie o działaniach w wojnach guildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5256
  • Data rozpoczęcia

czy jesteś za tym udogodnieniem

  • bardzo przydatne

    Głosy: 2 66,7%
  • nie przydatne

    Głosy: 1 33,3%
  • nie biorę udziału w wojnach gildii

    Głosy: 0 0,0%
  • zawsze jestem na nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser5256

Guest
Przydały by się powiadomienia na głównym oknie miasta o ewentualnym ataku na sektory zajmowane przez gildię, o ataku naszej gildii i o ataku sąsiadującej gildii na tereny przylegające bezpośrednio do naszych, gdzie można trochę uprzykrzyć życie atakującym. W takiej wiadomości zawarty byłby sektor i oczywiście epoka pod atakiem. Można by wyróżnić jakimś kolorem w zależności kto kogo atakuje.
 

DeletedUser5256

Guest
Nie całkiem, bo ja chcę aby powiadomienie było aktywne tylko wtedy gdy jest obecna akcja i dorzuciłem 3. opcję gdy ktoś próbuje zająć sektor przylegający do nas. I cieszy mnie że inni też widzą problem w ciągłym sprawdzaniu co się dzieje na mapie wojen.
 

DeletedUser625

Guest
Tylko po co skoro jest już jeden pomysł bliźniaczo podobny. Można zedytować tamten delikatnie za pozwoleniem judasza. ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
W sumie to tak myślę, i myślę, i jednak jestem na nie (mimo, że kiedyś byłem na tak). Aby utrzymać swoją pozycję, trzeba pilnować sektorów. A ta opcja usunęłaby po prostu element zaskoczenia i bardzo utrudniła zdobywanie sektorów dla wszystkich, i nas, i przeciwnej gildii...
 

DeletedUser8110

Guest
Obecnie za pomysły do GvG dziękujemy. Planowane są zmiany w GvG (także przy użyciu najlepszych zgłoszonych tutaj idei), a dopiero po nich będzie miało sens zgłaszanie dalszych pomysłów, gdyż muszą być dostosowane do wprowadzonych zmian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry