Powiadomienia

  • Rozpoczynający wątek incarnation
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz powiadomień nowych postów na forum gildii?


  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam Was serdecznie :)

Chciałam zaproponować opcję powiadomień nowych postów na forum. Coś w stylu wiadomości PW.
Aby ikona "Globalnego" mrugała przy nowych wiadomościach. Myślę, że ułatwiłoby nam to życie gildyjne.

Jestem administratorką i założycielką grupy. Z użytkownikami gildii mam bardzo dobry kontakt w multi wiadomościach pw, ale zależy mi, żeby wszystkie rozmowy były jednak na forum. Nie każdy ma opcję "zawiadamiającego", bo każdy kto by czegoś potrzebował robiłby straszny chaos.

Co o tym sądzicie?
Widzicie jakieś minusy?
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry ale powiadomienie mogłoby być pokazywane w inny sposób
 

DeletedUser3220

Guest
W tym momencie jest opcja "Nowe posty" w lewym rogu menu.
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam propozycję, ale wystarczy użyć tego skrótu, by pokazały się wszystkie nowe posty od naszej ostatniej wizyty.
 

DeletedUser2657

Guest
W tym momencie jest opcja "Nowe posty" w lewym rogu menu.
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam propozycję, ale wystarczy użyć tego skrótu, by pokazały się wszystkie nowe posty od naszej ostatniej wizyty.

Koleżance chodzi o forum gildyjne :)
Co do propozycji to podoba mi się i jestem na tak. Ikonka forum gildii mogłaby wówczas migać, jak ta od wiadomości.
Beztytuuj_xqwrqae.jpg
 

DeletedUser

Guest
To dla przypomnienia pomysłu napisałam drugi ;) Bo jest dobry (Przepraszam za nie dopatrzenie)

W sumie to chodziło o ikonkę Globalnego, żeby od razu się w oczy rzucało. Albo w temu po prawej stronie.
 

DeletedUser8

Guest
Przypominanie pomysłów nie jest potrzebne, raczej wprowadzające zamieszanie i bałagan.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry