[Handel] Potwierdzenie dokonania wymiany towarów dla zakupów i sprzedaży towarów na Targowisku.

Czy Gracze powinni widzieć całą hist. wymian na targowisku - to co sprzedajemy i kupujemy + od Kogo?

  • Tak - chcę wiedzieć co sprzedaje i co kupuję i od Kogo

    Głosy: 16 69,6%
  • Nie - klikam co potrzebuje i nie sprawdzam czy trafia to na moje konto

    Głosy: 8 34,8%

  • W sumie głosujących
    23

Midi

Baronet
Witam,

Proponuję wprowadzenie potwierdzenia dokonania wymiany towarów na rynku gdy to Ja jestem osobą, która wymienia towar innemu graczowi.

Obecnie w Ratusz => historia - widzimy Tylko zdarzenie gdy Ktoś wymieni Naszą ofertę - gdy My klikniemy ofertę nie ma żadnego śladu wymiany na Naszym koncie.

Uważam, że powinna być taka sama informacja w historii zarówno gdy to Ja wymieniłem oraz gdy Inny Gracz przyjął moją ofertę.

Obecnie gdy przyjmujemy czyjąś ofertę nie jesteśmy wstanie sprawdzić czy faktycznie surowce trafiły na Nasze konto - gra często się myli i z tym również może byc problem.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Wprawdzie nie sprawdzam czy towar trafia na moje konto, ale czasem przydało by się sprawdzić jaką ofertę i czyją się zaakceptowało. Głos na TAK, jak najbardziej.
 

Midi

Baronet
Zachęcam do zagłosowania, przy tylu błędach w grze - jaką Mamy pewność, że klikając komuś ofertę surowce trafiają na Nasze konto?
Czy ktokolwiek sprawdza stan surowców przed i po wymianie?

Zachęcam do udziału w ankiecie - bo dziwne jest to, że raport dostajemy tylko wtedy gdy Ktoś Nam przyjmie ofertę.
 
A jaką mamy pewność, że jeśli ktoś zdjął naszą ofertę i dostaliśmy raport to surowce trafiły do naszego inwentarza?
 

Midi

Baronet
A jaką mamy pewność, że jeśli ktoś zdjął naszą ofertę i dostaliśmy raport to surowce trafiły do naszego inwentarza?
Nie mamy żadnej pewności ale jest chociaż coś namacalnego, żeby zwrócić się do supportu z reklamacją gdyby pojawił się wątpliwości, że gra się pomyliła - na dzisiaj nie masz nawet potwierdzenia dokonania transakcji - czyli nie ma podstaw, żeby o cokolwiek zapytać...... obsługę gry
 

Midi

Baronet
Reklamowałeś kiedyś, że wystawiłeś oferty ktoś je zaakceptował, dostałeś raport a surowców nie?
Tak - przyjąłem oferty i nie jestem przekonany, że dostałem surowce - niestety nie sprawdzałem na bieżąco stanu - zwróciłem się do supportu i niestety bez reakcji - gdybym miał potwierdzenie transakcji (paragon :) ) - to uważam, że łatwiej byłoby powalczyć o sprawdzenie a tak....nie mam i wszystko to tylko domysły .... a to za mało i dlatego support nie zwraca na to uwagi,
 
Większą kontrolę nad ilością surowców masz kiedy sam akceptujesz wymianę niż kiedy ktoś zaakceptował Twoją i dostałeś raport.
Wchodzisz na targowisko
widzisz interesującą ofertę
widzisz ile sztuk masz aktualnie
akceptujesz
i możesz sobie sprawdzić.
A kiedy wystawiasz
mija 3-4 dni w tym czasie masz zbiory inne dochody
5 dnia ktoś akceptuje dostajesz raport i jesteś pewien, że dostałeś surowce?
 
Być może taki raport nie
Tak - przyjąłem oferty i nie jestem przekonany, że dostałem surowce - niestety nie sprawdzałem na bieżąco stanu - zwróciłem się do supportu i niestety bez reakcji - gdybym miał potwierdzenie transakcji (paragon :) ) - to uważam, że łatwiej byłoby powalczyć o sprawdzenie a tak....nie mam i wszystko to tylko domysły .... a to za mało i dlatego support nie zwraca na to uwagi,
A jaką masz pewność że wystawienie "paragonu" równoznaczne będzie z doliczeniem towarów do twojego konta?
Przecież nadal będąc podejrzliwym możesz mieć wątpliwości skoro nie chce ci się samemu sprawdzać stanu przed zakupem , szczególnie mając w pamięci błędy w grze.
 
Do góry