Poszukiwanie skarbów - znikająca wyprawa.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16855
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16855

Guest
Hej :) jestem nowym graczem, przejrzałam forum ale nie znalazłam podobnego problemu, no i dlatego mam pytanie - czy po wylogowaniu opcja poszukiwania skarbów zaczyna się od nowa, kasując automatycznie dotychczasowy stan poszukiwań do początkowego stanu ? Pytam , bo dzieje mi się tak - ale jedynie w przypadku, gdy kapitan jest już na finiszu poszukiwań - czyli przy ostatniej 8 godzinnej wyprawie. Przykładowo - pozostaje mi z niej sześć godzin, wylogowuję się późną nocą - idę spać :D ... a rano ;/ mam historię wyprawy ale od początku, no i już nie mogę zebrać ostatniego "połowu", który jest najcenniejszy :(
Czy to normalne ?
Dziękuję z góry za odpowiedź , miłego poniedziałku !
:)

...aha - dodam, że gdy człek się wyloguje podczas krótszych - wypraw, kapitan płynie sobie dalej i po zalogowaniu, grzecznie czeka w następnym punkcie wyprawy. Taki łobuz ;/ z niego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
Trochę trudno mi zrozumieć o co Ci dokładnie chodzi, mimo to postaram sie wytłumaczyć. Z kapitanem sprawa wyglada tak (od początku):
- cykl 5 minut, czas oczekiwania na zebranie zbioru z kapitana 1h. Jeśli nie zbierzesz nastąpi zresetowanie wyprawy kapitana
-po zebraniu 5 minut, startuje wyprawa 15 minutowa po jej ukończeniu czas oczekiwania na zebranie zbioru z kapitana 1h. Jeśli nie zbierzesz nastąpi zresetowanie wyprawy kapitana
-po zebraniu 15 minut, startuje wyprawa 1 h po jej ukończeniu czas oczekiwania na zebranie zbioru z kapitana 1h. Jeśli nie zbierzesz nastąpi zresetowanie wyprawy kapitana
-po zebraniu 1 h, startuje wyprawa 4 h po jej ukończeniu czas oczekiwania na zebranie zbioru z kapitana 4h. Jeśli nie zbierzesz nastąpi zresetowanie wyprawy kapitana
-po zebraniu 4 h, startuje kolejna wyprawa 4 h po jej ukończeniu czas oczekiwania na zebranie zbioru z kapitana 4h. Jeśli nie zbierzesz nastąpi zresetowanie wyprawy kapitana
- po ukończeniu drugiej czterogodzinnej wyprawy i zebraniu zbiorów przed upływem kolejnych 4h, włączasz 8h po jej ukończeniu kapitan startuje od początku.
 

DeletedUser16855

Guest
Ojej - rozumiem, czyli mam limit czasowy na zebranie zbioru z wyprawy - dziękuję za odpowiedź. Myślałam , że nie ma limitów czasowych na zebranie zbioru. Dziękuję za info !:)
 

DeletedUser16092

Guest
Ojej - rozumiem, czyli mam limit czasowy na zebranie zbioru z wyprawy - dziękuję za odpowiedź. Myślałam , że nie ma limitów czasowych na zebranie zbioru. Dziękuję za info !:)
Gdy minie limit danego cyklu to nadal możesz odebrać nagrodę, ale wyprawa zaczyna się od początku. Wyjątkiem jest ostatni cykl. W nim nie ma żadnego limitu. Po prostu, gdy minie 8 godzin, odbierasz nagrodę i zaczynasz od początku.
Z twojej pierwszej wypowiedzi wnioskuję, że nie odebrałaś ostatniej nagrody i pomimo to wyprawa się zaczęła jeszcze raz. W takim razie masz do czynienia z błędem i powinnaś to zgłosić do supportu.
 

DeletedUser16855

Guest
Gravaren - tak dokładnie, zawsze zostawiam na noc ostatni cykl - po to - by po obudzeniu 8> zebrać go. Niemniej jednak kilkukrotnie zdarzyło mi się, że pomimo nie odebrania ostatniej nagrody, cykl zaczął się od początku - kasując automatycznie "ostatni 8 godzinny cykl".
Dziękuję za info, zgłoszę do supportu.

Gdy minie limit danego cyklu to nadal możesz odebrać nagrodę, ale wyprawa zaczyna się od początku. Wyjątkiem jest ostatni cykl. W nim nie ma żadnego limitu. Po prostu, gdy minie 8 godzin, odbierasz nagrodę i zaczynasz od początku.
Z twojej pierwszej wypowiedzi wnioskuję, że nie odebrałaś ostatniej nagrody i pomimo to wyprawa się zaczęła jeszcze raz. W takim razie masz do czynienia z błędem i powinnaś to zgłosić do supportu.

Ojej - zacytowałam wszystko omyłkowo - uczę się dopiero obsługiwać forum, w każdym razie chciałam bardzo podziękować Gravaren za pomoc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To ja w tym momencie zamknę. Jakby były jeszcze jakieś pytania to można założyć nowy temat lub jeśli to kontynuacja to do mnie napisać, a otworzę :)
PW (Prywatna wiadomość) jest w profilu w zakładce informacje i tutaj w wyskakującym okienku gdy kliknie się w nick po lewej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry