Poszukiwanie skarbów - Wersja mobilna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17232
  • Data rozpoczęcia

Poszukiwanie skarbów - wersja mobilna

  • Tak

    Głosy: 10 76,9%
  • Nie

    Głosy: 3 23,1%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser17232

Guest
Uważam, że poszukiwanie skarbów powinno zostać dodane również w aplikacji mobilnej. Jak na razie luźny pomysł, warto zebrać opinie graczy.
 

DeletedUser17393

Guest
Oczywiście jestem za! Raz miałem sytuacje, że otwierałem skrzynkę 4h nr. 2, pojechałem do babci byłem zdany na swój telefon i...skrzynka 8h przepadła :(. No a poza tym mobilna wersja powinna zawierać te same opcje co opcja przeglądarkowa! Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser10716

Guest
ok więc tak, FOE to koncepcja gry przeglądarkowej, więc w domyśle... potrzebny jest komputer do pełnej rozgrywki, apka moblina jest :? na przetrwanie, kiedy nie masz możliwości skorzystać z kompa, a chcesz zrobić zbiory itp, napisać wiadomość, powinna być ograniczona do funkcji podstawowych, jak obecnie :) ja woję okrojoną apkę mobliną, która będzie szybka, nie będzie tak lagować, a tylko na kompie użerać się z lagami i cieszyć się "pełną wersją gry", korzystanie z apki mobilnej stałoby się męczące, jeśli zależy Ci na korzystaniu ze wszystkich funkcji gry na telefonie, to są przedlądarki na telefon, które to umożliwiają...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jak już było pisane w temacie o apce mobilnej - powoli będziemy uzupełniać apkę w elementy aktualnie dostępne tylko przez przeglądarki (prócz GvG, które nie zostanie dodane).
Tak więc zamykam temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry