[Inne] Poszukiwanie skarbów - dodatkowe nagrody

  • Rozpoczynający wątek KeYse
  • Data rozpoczęcia

Czy potencjał jako nagroda z poszukiwacza skarbów może się przydać?

  • Tak (może się przydać)

  • Nie (nikomu się nie przyda)

  • Brak zdania (nie mam zdania)


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser

Guest
Poszukiwacz skarbów daje nam złoto,narzędzia,medale,jednostki,paczki punktów rozwoju co myślicie by dodać też możliwość zdobycia potencjału dla gildii?

edit.

Jeśli nie chce Ci się czytać to co jest niżej napiszę tu najważniejsze dodatki do poszukiwacza skarbów jakie padły

-> Gracz będący w gildii będzie miał szanse na uzyskanie potencjału jako nagrodę z poszukiwacza skarbów
-> Dodanie Potencjału do nagrody medali (mała ilość medali + mała ilość potencjału da więcej radości niż mała ilość medali)
-> Dodanie do jednostek które można wygrać w poszukiwaczu: Czempiona,Łotra,Dobosza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Za duże ułatwienie.

i tak już jest duże ułatwienie na wszystko inne czemu nie potencjał - z poszukiwacza jest bardzo mała ilość medali to można też wprowadzić bardzo małą ilość potencjału z poszukiwacza na 8h. Gracze którzy grają ekonomicznie by mogli trochę podskoczyć z poziomem :) i tak jest ciężko upilnować poszukiwacza do tego otrzymuje się losowo nagrodę nie zawsze otrzymałoby się potencjał. Więc pisząc że za duże ułatwienie nie przekonuje mnie by nie podtrzymywać pomysłu :)

Zobacz ile jest pereł i jakie powstały nowe perłą która zwieksza zwroty z perły - to jest dopiero kpina.
 

bartekmod

Książę
ale nie w 8 godzinnej, tam już jest za dużo nagród z małymi procentami... raczej widziałbym to w pierwszej 4 godzinnej z wartością 15% (odjąć 5 każdej z dotychczasowych nagród)
 

DeletedUser12062

Guest
A co z Graczami, którzy z własnej nieprzymuszonej woli grają bez gildii?? Mają ponosić karę za to losując taką nagrodę?? NIE NIE NIE Tam sa do wygrania nagrody symboliczne, mniej lub bardziej potrzebne. Ale zawsze przydatne. A to będzie nagroda, która dla niektórych będzie całkowicie zbędna i niemożliwa do dania.
 

DeletedUser13910

Guest
Za duże ułatwienie.

Jakie za duże ułatwienie ile by było tego potencjału? 5? 10? a może 20? Brak 100% pewności że trafisz akurat to i jeszcze nie byłoby to na poczatku tylko na końcu więc więcej trudu trzeba by było zadać sobie niż było by to warte!
 

DeletedUser

Guest
A co z Graczami, którzy z własnej nieprzymuszonej woli grają bez gildii?? Mają ponosić karę za to losując taką nagrodę?? NIE NIE NIE Tam sa do wygrania nagrody symboliczne, mniej lub bardziej potrzebne. Ale zawsze przydatne. A to będzie nagroda, która dla niektórych będzie całkowicie zbędna i niemożliwa do dania.

czy dla inno by było problemem zrobić system losowań np. dla gracza w gildii: narzedzia,zloto,medale,potencjał,paczka punktow rozwoju,towary a dla gracza który nie jest w gildii:narzędzia złoto,medale,paczka punktów rozwojum,towary <- czyli jak jest dotychczas hmm? co myślisz o takim rozwiązaniu ?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A co z Graczami, którzy z własnej nieprzymuszonej woli grają bez gildii?? Mają ponosić karę za to losując taką nagrodę?? NIE NIE NIE Tam sa do wygrania nagrody symboliczne, mniej lub bardziej potrzebne. Ale zawsze przydatne. A to będzie nagroda, która dla niektórych będzie całkowicie zbędna i niemożliwa do dania.

Nie zapominaj, że w programowaniu istnieje coś takiego jak IF :D
IF gracz_ma_gildie THEN daj_mu_szanse_wylosowac_potencjał
xD
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A co z Graczami, którzy z własnej nieprzymuszonej woli grają bez gildii?? Mają ponosić karę za to losując taką nagrodę?? NIE NIE NIE Tam sa do wygrania nagrody symboliczne, mniej lub bardziej potrzebne. Ale zawsze przydatne. A to będzie nagroda, która dla niektórych będzie całkowicie zbędna i niemożliwa do dania.

A jak jak mam miliardy młotków liczone w literkach kkk, to dlaczego mnie karacie kolejnymi ^^
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja jestem, za.
Nawet jak da 10 potencjału to jest to i tak kropla w morzu nie licząc że jest to 3000% mniej niż z galerii niektórych (o ile moja matematyka działa od rana)
 

DeletedUser12062

Guest
Jeśli będzie:
IF gracz_ma_gildie poniżej 50 lev THEN daj_mu_szanse_wylosowac_potencjał

To ok. Ale tego w pomyśle nie było, że nie dotyczy Graczy bez gildii :D.

Natalia... też mam nadmiar młotków...kasy... Ale od samego początku gry zbieram i zbieram licząc, że może na koniec ktoś nam to wypłaci w gotówce po jakimś korzystnym kursie hehehe :D.
 

Auksacer

Wicehrabia
A ja jestem jak najbardziej... przeciwny pomysłowi;)
Poszukiwanie skarbów to dodatek, który ma na celu nagradzanie Graczy za logowanie się do gry, za aktywność w FoE i to Gracz powinien dostawać nagrody z których może skorzystać, nie gildia. Ja jestem w gildii, ale nie chcę żeby za moje logowanie do gry gildia dostawała coś, ja chcę coś z tego mieć. To ma być nagroda indywidualna dla Gracza, nie dla gildii. Już nie przesadzajmy z tym rozdawaniem wszystkiego gildii, zaraz dojdzie do tego, że my nic nie będziemy wygrywać jako Gracze, bo wszystko będziemy wygrywać dla gildii. Jak ktoś chce pomagać gildii, to bierze wojsko i zdobywa sektory albo wrzuca towary do skarbca, nie siedzi, nic nie robi i czeka aż sama gra z automatu za niego coś zrobi dla gildii;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
A ja jestem jak najbardziej... przeciwny pomysłowi;)
Poszukiwanie skarbów to dodatek, który ma na celu nagradzanie Graczy za logowanie się do gry, za aktywność w FoE i to Gracz powinien dostawać nagrody z których może skorzystać, nie gildia. Ja jestem w gildii, ale nie chcę żeby za moje logowanie do gry gildia dostawała coś, ja chcę coś z tego mieć. To ma być nagroda indywidualna dla Gracza, nie dla gildii. Już nie przesadzajmy z tym rozdawaniem wszystkiego gildii, zaraz dojdzie do tego, że my nic nie będziemy wygrywać jako Gracze, bo wszystko będziemy wygrywać dla gildii. Jak ktoś chce pomagać gildii, to bierze wojsko i zdobywa sektory albo wrzuca towary do skarbca, nie siedzi, nic nie robi i czeka aż sama gra z automatu za niego coś zrobi dla gildii;)

to może połączyć obie nagrody np tą małą ilość medali + potencjał dla gildii ? co myślisz o tym rozwiązaniu? i skorzysta gildia i gracz a i tak jest to tak mała ilość że nie ułatwi zbytnio szybkiego awansowania gildii a pomoże nowym założycielom :)
 

Auksacer

Wicehrabia
Uważam, że to już troszeczkę takie wpychanie tej zmiany na siłę. Poza tym nie ma szans żeby takie coś przeszło przez InnoGames. Dziwne by to było, gdyby raz dostawało się 1 nagrodę, raz 2 nagrody, nieważne czy ta druga nagroda dla gildii czy nie - takie nieproporcjonalne. Zawsze jest 1 nagroda z 1 skrzyni i niech już tak zostanie:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Uważam, że to już troszeczkę takie wpychanie tej zmiany na siłę. Poza tym nie ma szans żeby takie coś przeszło przez InnoGames. Dziwne by to było, gdyby raz dostawało się 1 nagrodę, raz 2 nagrody, nieważne czy ta druga nagroda dla gildii czy nie - takie nieproporcjonalne. Zawsze jest 1 nagroda z 1 skrzyni i niech już tak zostanie:)

są zadania w których otrzymuje się 2 losowe nagrody więc tu by nie zaszkodziło dodać 2 które mało dają może nigdy nie wysyłałeś staruszka i nie wiesz że na początku wysyłasz go na 5min później 15min następnie na 1 godzine i dalej 4godziny i jeszcze raz 4 godziny i na sam koniec 8 godzin i po 8 godzinach garstka medali - cały dzień zmarnowany dla garstki medali (czasami tak się zdarza a odrobinę potencjału ucieszyłaby nie jednego gracza)

Poza tym nie ma szans żeby takie coś przeszło przez InnoGames
Skąd możesz to wiedzieć poczytaj sobie pomysły które już zostały zrealizowane nie jeden dla Ciebie byłby czymś nie do przejścia a jednak już jest w grze:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Auksacer

Wicehrabia
Oczywiście, że doszedłem już nie raz do skrzyni 8-godzinnej, niemal codziennie ją otwieram, więc doskonale wiem jakie są nagrody. Czemu uważam, że nie przejdzie? Czytam to forum od długiego czasu dość regularnie i wiem co CM piszą na temat zmian. Zaraz po wprowadzeniu Poszukiwania Skarbów do gry ludzie narzekali, że nagrody są niskie, żeby InnoGames je podwyższyło, że nie opłaca się odkrywać skrzyń, ale już wtedy wszystko zostało wyjaśnione - nie będzie wyższych nagród, żeby nie tworzyć za wielkiej różnicy między Graczami, dlatego nagrody są symboliczne. To co Ty piszesz to ponowne odkopywanie starego problemu, a dodawanie 2 nagród za 1 skrzynię jest ewidentnie sprzeczne z powyższymi założeniami i celami Poszukiwania Skarbów. Nawet jeśli będą to 2 nagrody teoretycznie dające niewiele, to dodawanie kolejnej nagrody do istniejącej już jest podwyższeniem nagrody, a co do wyjaśnienia, że dostajemy za mało medali - patrz wyżej.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Oczywiście, że doszedłem już nie raz do skrzyni 8-godzinnej, niemal codziennie ją otwieram, więc doskonale wiem jakie są nagrody. Czemu uważam, że nie przejdzie? Czytam to forum od długiego czasu dość regularnie i wiem co CM piszą na temat zmian. Zaraz po wprowadzeniu Poszukiwania Skarbów do gry ludzie narzekali, że nagrody są niskie, żeby InnoGames je podwyższyło, że nie opłaca się odkrywać skrzyń, ale już wtedy wszystko zostało wyjaśnione - nie będzie wyższych nagród, żeby nie tworzyć za wielkiej różnicy między Graczami, dlatego nagrody są symboliczne. To co Ty piszesz to ponowne odkopywanie starego problemu, a dodawanie 2 nagród za 1 skrzynię jest ewidentnie sprzeczne z powyższymi założeniami i celami Poszukiwania Skarbów. Nawet jeśli będą to 2 nagrody teoretycznie dające niewiele, to dodawanie kolejnej nagrody do istniejącej już jest podwyższeniem nagrody, a co do wyjaśnienia, że dostajemy za mało medali - patrz wyżej.

bardzo się opłaca wysyłać gdyż można wylosować dużą paczkę punktów rozwoju :) mi w tym tygodniu już 2x wypadła duża paczka :) gorzej jak się trafiają medale w postępowej to 60sztuk bardzo mało :( już wolę zamiast medali 10 potencjału :)

Dodanie do jednostek które można wygrać w poszukiwaczu: Czempiona,Łotra,Dobosza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry