Poszukiwania gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18775

Guest
Gildia "Damy Radę" zaprasza... Co do wymagań to każdy w miarę swoich możliwości... resztę można się dowiedzieć pisząc na forum gildii...
 

DeletedUser18917

Guest
Witam:-)
Powracam do gry po długiej przerwie.
Gram na świecie A.
Szukam aktywnej i sprawnie działającej gildii, w której nawet "nowy" poczuje się jak przydatny trybik całego mechanizmu:-)
 

Sweetie Belle

Szlachcic
Gildia Czerwone Smoki zaczyna nabór nowych członków!!! (świat na F)
Przyjmujemy każdego, kto potrafi rozwiązać co najmniej jeden konflikt na cotygodniowej wyprawie (akurat to potrafi zrobić każdy :D ). Poziom gracza nie jest ważny.

Coś o nas? Mamy już drugi poziom i cały czas się rozwijamy. Im więcej osób zaangażuje się w pracę z gildią, tym szybciej każdy (nawet Ty) otrzyma dodatkowe bonusy (wszystko zależy od Ciebie).

Zapraszam :p

PS: możesz zabrać ze sobą kolegów :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14806

Guest
Na serwerze C zapraszam w szeregi gildii Expendables , lubisz hardcore GvG i wyprawy na maxa to u nas jest parcie ;) Bez kompromisów bez ściemy jedziemy na ostro:) Same twarde sztuki, zaprawieni w wojnach z doświadczeniem i wiedzą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19151

Guest
Witam!
Poszukuję gildii z aktywnymi graczami :) Jestem aktywnym graczem, chętnie biorę udział w wyprawach gildyjnych itp. :)
Świat Fel Dranghyr nick - Aneczka1992
Czekam na propozycję :)
 

Sweetie Belle

Szlachcic
Aneczka, dwa posty wyżej zapraszałam do siebie :(

Kto nadal szuka gildii na Fel D. zapraszam do gildii CZERWONE SMOKI :)

Dodam, że mamy 10 poziom i staramy się zawsze odblokować trzy poziomy wyprawy. Gwarantujemy wymianę towarami w uczciwych stawkach i wzajemną wpłatę punktów w perły.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19155

Guest
Zapraszam kto szuka ambitnej gildii robiacej wyprawy. (Do GVG nie zmuszamy, kto czuje sie na siłach zapraszamy). Nie wymagamy placenia surków. [Świat 6: Fel Dranghyr] Gildia Gwiezdne wojny.
 

DeletedUser

Guest
Gildia &ENFoE - jesteśmy małą , zgraną grupą, nie bierzemy udziału w GvG, wymagamy jednak zrobienia 2 poziomów wypraw. Chętnych zapraszamy. Info na profilu gildii. W razie pytań proszę o info na priv na świecie East-Nagach lub tutaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13051

Guest
gildia scaleni poszukuje graczy od wspolczesnosci ale tylko aktywnych graczy (gvg ,wyprawy) jezeli szukasz gildi p to zeb tylko o surke lub pr sie prosci to odpusc nie u nas u nas sie najpierw daje zd siebie a pozniej sie dostaje
 

DeletedUser19272

Guest
Poszukuję aktywnej Gildii, jestem na poziomie początku współczesności
uczestniczę aktywnie w grze
Świat Greifental
 

DeletedUser13930

Guest
Witam, powracam do gry po długiej przerwie i poszukuje aktywnej gildii. Świat Arvahall, jesień średniowiecza i 295k pkt
 

DeletedUser19325

Guest
» € × € © µ T ¤ ® § «
egzekutorzy​
Serwus nowa gildia » € × € © µ T ¤ ® § « (egzekutorzy) potrzebuje graczy = siły napędowej. Czy pomożesz jej się rozbudować ? Zbudujmy razem od zera wspaniałą społeczność, pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19332

Guest
Witam wszystkich, dopiero niedawno zaczęłam grać, więc na razie jestem jeszcze w epoce brązu, chociaż niedługo się to zmieni. Mój świat to Cirgard. Forge of Emipres to moja pierwsza gra strategiczna, do tej pory grałam w miarę regularnie tylko w The Lord of the Rings Online. Szukam gildii wspierającej początkujących graczy, dla osób, które nie mogą poświęcać zbyt wiele czasu na grę, raczej dedykowaną weekendowym graczom. Z góry dziękuję za zaproszenia :)
 

DeletedUser19391

Guest
Witam.
Zacząłem grać na nowym świecie Cirgard i poszukuję gildii. W FoE grałem już wcześniej na East-Nagah i mam tam około 200k pkt. Jednak chciałem zacząć od nowa dlatego będę wdzięczny za przyjęcie mnie do gildii. Pozdrawiam. Okazaki
 

DeletedUser19345

Guest
ZAPRASZAMY DO GILDII MOONBLADE :D:haha:

Masz dość nudy, logowania się tylko po to by zebrać dzienną produkcję, w Twojej obecnej gildii wieje nudą ? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość, Gildia Moonblade ponownie rekrutuje i chce właśnie Ciebie w swoich szeregach.

Tylko u nas poczujesz się jak w domu. Nasz zgrany zespół pomoże, doradzi czasem też odradzi ale dzięki temu nikt nawet "początkujący" gracz nie poczuje się nieswojo.. Motywujemy, siadamy w tawernach, inwestujemy w perły, pomagamy zdobywać towary na wymarzone perły, pomagamy ściągać ruszta, prowadzimy łańcuszki poprawiające wymianę PR, oczywiście oferujemy mnóstwo bonusów z poziomu gildii a dla zabawy zapraszamy na GVG.


Jedyny nasz obecny wymóg to udział w wyprawach – 16 konfliktów minimum, a teraz co zyskasz będąc u nas:

1. Wspieramy rozwój pereł gildii poprzez naszej Arki 90%
2. Uruchomiliśmy innowacyjny pakiet socjalny GvG+, który jest idealny dla osób grających z PC lub przez Tele. U nas możesz nie tylko walczyć, ale też zyskać nagrody za zaangażowanie.
3. Jesteśmy na tyle rozwiniętą Gildią, aby nie wymagać od Ciebie składek na wyprawy. Wszystko sponsorują nasze perły.
4. Walczymy w Wyprawach Gildyjnych, zawsze do ostatka sił. Tydzień kończymy na poziomie 55%-75%. Dzięki temu nasze statystyki wyglądają naprawdę świetnie : 39 wygranych, 24 drugich miejsc i jedno 13.
5. 2 Punkt rozwoju dziennie z ratusza.
6. Redukcja czasu rekrutacji i leczenia o 10%
7. Redukcja kosztu budowy(monet i zaopatrzenia) 5%
8. Dla lepszej komunikacji i wymiany PR wewnątrz gildii posiadamy zestaw wiadomości grupowych.
9. Ale co najważniejsze, potrafimy sprawić, aby zagościł Tobie uśmiech na twarzy poprzez ciekawe konwersacje i sukcesy na polu FoE.

Jak widzisz, na nudę nie będziesz narzekać, napisz do nas - czekamy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie aktualne, proszę usunąć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19734

Guest
Siemka :)
Siedzę sobie na Houndsmoor, a że jestem żółtodziobem to przyda mi się ekipa :)
Nie ukrywam, że dla mnie takie gry tworzą ludzie, a coś cichutko tam jest pod tym względem. Fajnie byłoby zahaczyć się na dłużej w grze, a klikanie w samotności jest monotonne :)
Gdyby ktoś znalazł dla mnie miejsce, liczę na cynk :>

Będę grzeczna, obiecuję
 

DeletedUser19653

Guest
Dział gildii służy zasadniczo do prezentacji gildii, jednak ten temat będzie miejscem, gdzie można także zgłaszać fakt poszukiwania dla siebie sensownej gildii (jeśli wśród prezentacji żadna nie przypadnie do gustu). Być może ktoś się odezwie! :)

Proszę o umieszczanie w wiadomości informacji o świecie, na którym poszukujesz gildii!. :)

Posty starsze niż miesiąc mogą być kasowane.
Gildia -X- zaprasza -> świat H :)
 

DeletedUser19349

Guest
Gildia "Wesoły Bastion" zaprasza aktywnych graczy. Cirgard :)
Jeszcze 4 z ratusza, wsparcie, pomoc, wszystko w opisie.
Zapraszamy 8>
 

DeletedUser20007

Guest
Dzień dobry:)

Ogłasza się co następuje...
Nowopowstała Gildia Magnaci - świat F ogłasza nabór w swoje szeregi. Więc tak ehkm... ehkm... wszyscy aktywni nowicjusze(szki) szlachetnej krwi poszukiwani(e).
  • Handel i wzajemna pomoc to Twoje powołanie?
  • Chcesz rozwijać swoje perełki architektury?
  • Masz w sobie żyłke konkwistadora, lubisz zwiedzać dżungle podczas wypraw gildyjnych?
  • Chcesz tworzyć coś od zera?
to gildia Magnaci jest odpowiedzią na Twoje wszystkie problemy. Wyślij podanie, a Magnat założyciel je rozpatrzy i przyjmie Cię w szeregi Gildii, być może nawet powita chlebem i solą. Powitał by złotem, ale chłopi się buntują i nie chcą płacić podatków. Celem gildii jest oczywiście ekonomiczny podbój świata oraz miłość, radość i szczęście pod wodzą Magnatów.

Twoim zadaniem będzie:
  • aktywne uczestnictwo w wyprawach gildyjnych
  • wpłaty do wspólnego skarbca
  • aktywna gra

Zapraszam serdecznie
Darkinek - Magnat założyciel

Trochę faktów na temat gildii: liczba członków: 1:) poziom gildii: 1 i ciągle rośnie:p
 

DeletedUser20010

Guest
Forge of Empires_2018-07-03-10-32-23-768x432.png Forge of Empires_2018-07-03-10-33-15-768x432.png Forge of Empires_2018-07-03-10-33-32-768x432.png Brisgard

Szukam Gildii - najlepiej z własnym kanałem komunikacji poza grą typu Discord/Kik.

Mam doświadczenie w pracy w grupie z innych gier (Dungeon Hunter, Fifa Mobile)

Gram od dwóch dni, poniżej ss dokumentujące poziom rozwoju.

Nie umiem jeszcze określić stopnia zaangażowania ponieważ nie znam specyfiki pracy w gildii w FoE.

View attachment 3212 View attachment 3213
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10766

Guest
East-nagach. Szukam gildii, aktywnej, i dobrej. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę pisać na priv w grze (taki sam Nick co na forum)
 
Do góry