[PORADNIK] Jak szybko piąć się w rankingu ogólnym

  • Rozpoczynający wątek lordyp
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak wszyscy wiedza nowa wersja gry wprowadziła Ranking Ogólny i jednocześnie nowy system naliczania punktów

zebrana kasa+zaopatrzenie / 300
pkt za walkę /50

w ten sposób ZDECYDOWANIE promowane są osoby, prowadzące walki, choć sprawny "ekonomista" teoretycznie ma szanse tez w tym rankingu zaistnieć

niestety to tylko teoria, bowiem można wykorzystać pewien bug ( nie można tego inaczej nazwać skoro psuje on rozgrywkę)
teraz więc pora na opisanie tego "magicznego " sposobu- myślę, że jeśli wszyscy będą o nim wiedzieć, rozgrywka choć trochę będzie sprawiedliwa:

nie wiem czy to jest celowe , czy jednak bug ( dla mnie tak- bo nie chce mi się wierzyć, że coś takiego ma sens)- można nabijać punkty w rankingu ogólnym prowadząc walkę z npc i podać się w momencie , gdy komputerowi zostaje 1 jednostka- w ten sposób dostaje się za taką walkę ( tylko do rankingu ogólnego , nie do wież pvp) około 50 punktów- tu ilości zależą od strat własnych, epoki , jednostek itp

jak to zrobić efektywnie:
należy wybrać prowincje , w której nie ma jednostek dalekodystansowych- balisty, łucznicy, jazda itp- lub jest ich jak najmniej- tu DOSKONAŁY przykład to prowincja Cragshire- tam są wojownicy z claymore, którzy mają ruch o 3 pola- łucznicy robią więc z nimi co chcą - właściwie bez strat wybija się wszystkich- ALE PAMIĘTAMY- jedno zostawić i poddać się !!!

w ten sposób ma się za kilka minut około 50 punktów do rankingu ogólnego- proste wyliczenia- 20walk daje 1000 pkt itp itd

fakt- trzeba się nasiedzieć przy tych walkach, ale jeśli komuś zależy na punktach w rankingu ogólnym - to najłatwiejszy
sposób

na koniec dodam- tak sam zrobiłem takie 2 walki :)- dla mnie to nuda i strata czasu :), ale jeśli ktoś chce- proszę bardzo - myślę , że wszyscy powinni o tym wiedzieć

dla mnie to bug, który aż prosi się o usunięcie, albo po prostu zrobienie 2 osobnych rankingów- wojskowego i ekonomicznego - jak przykład mogę podać grę IKARIAM - tam takie osobne rankingi istniały już kilka lat temu

miłej zabawy :)

a jeszcze dodam:
Ranking Ogólny był "ogólny" kilka dni temu- teraz to ranking- kto stoczy więcej walk ( i sie podda ) :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser437

Guest
Odp: [PORADNIK] Jak szybko piąć się w rankingu ogólnym

No proszę ;/ Ja na przykład nie wiedziałem o takiej opcji ,o ile tak to można nazwać a w rankingu ogólnym jestem w pierwszej setce :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: [PORADNIK] Jak szybko piąć się w rankingu ogólnym

lordyp;6795 a jeszcze dodam: Ranking Ogólny był "ogólny" kilka dni temu- teraz to ranking- kto stoczy więcej walk ( i sie podda ) :)[/QUOTE napisał:
Niezgodze sie z toba,byc moze jest tak jak mowisz . Tez jestem w pierwszej setce i niezamierzam sie poddawac dla jakis pkt
bo niepotrafie,nierajcuje mnie taki sposob gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [PORADNIK] Jak szybko piąć się w rankingu ogólnym

Bierzcie przykład ze mnie :p

Gdy wprowadzili ranking to miejsce miałem 6, teraz mam 15, grając samą ekonomią bez wojska:) Uprzedam, nie,nie siedzę 24h a nawet połowe tego ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [PORADNIK] Jak szybko piąć się w rankingu ogólnym

chciałęm zaznaczyć , że jeśłi ktoś robił takie walki nie jest żadnym cheaterem- sprytnie wykorzystywał po prostu możliwości gry- to JA uważam to za bug, normalnie dopóki twórcy nie wypowiedzą się jest to normalna rzecz w grze- możliwe nawet , że twórcy celowo tak zrobili
ja tylko chciałem , żeby wszyscy o tym wiedzieli, niech każdy ma równe szanse

i nie chodzi mi o ranking- ja jestem nastawiony na eko i gram dla przyjemności , co widac po moim mieście- zbudowanym bez 1 diamentu i wiem , że zaraz będę spadał w rankingu i tak jak LocBane się tym nie przejmuje- mnie ciekawi jak wygląda miasto w późniejszych wiekach, walcze tyle ile potrzeba - preferuje inny styl gry, ale nie uważam , że jak ktos ma przyjemnosc z samych walk jest buguserem- bo tak nie jest- gra daje 2 kierunku rozwoju i gracze sami określają sój styl gry
 

DeletedUser9

Guest
Odp: [PORADNIK] Jak szybko piąć się w rankingu ogólnym

Akurat to jest bug, Proszę z tego nie korzystać. Temat zostaję zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry