[Poradnik do gry] Poradnik atakowania - videotutorial [Garrettx]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13644
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13644

Guest
Witam graczy i szanowne grono moderatorów :D
Zapraszam do obejrzenia mojego ostatniego poradnika do gry Forge of Empires z serii poradników atakowania. Łącznie nagrałem 3 tutoriale, każdy z nich przedstawia taktykę dla pewnych epok w grze, ten natomiast sprawdza się dosłownie w każdej epoce!
Z tego filmiku dowiesz się:
- Jak najskuteczniej piąć się na wyżyny rankingu PvP,
- Kim są Łotrzy i do czego służą,
- Czego wystrzegać się w czasie atakowania, by nie ponieść rażących strat wojskowych!


Poradnik posiada również tłumaczenie w jęz. angielskim.

Zapraszam do oglądania, a także do polubienia, skomentowania i subskrybowania kanału!

Tymczasem, Garrettx
 

DeletedUser12062

Guest
Rot... Nie każdy gra w to już tyle co my ;).

Ogólnie zawsze podobała mi się każda inicjatywa, która w jakikolwiek sposób pomoże nowym Graczom w grze i wyjaśni pewne zagadnienia, która dla większości z nas są oczywiste, a dla kogoś kto zaczął grę są absolutnie nieznane i jak pokazuje czat i niektóre pytania, niezrozumiałe.

Fajnie, filmik pomocny zapewne, zdarzają się gorsze momenty (jakieś chwilowe zwiechy w stylu: co to ja miałem :D), ale praktyka czyni mistrza ;).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mikekun

Książę
siemanko

Takie inicjatywy bardzo lubie, przedstawiają bowiem one jak liczne jest grono fanów FoE. Niestety atakowanie łotrami nie jest taktyką odkrywczą. Każda osoba która ma spore doświadczenie w grze, oraz która doszła do końca Rozkwitu Średniowiecza na mapie kontynentalnej na pewno zauważyła jak potężną jednostką jest łotr czy też chamipion. Wiele też jest oddzielnych poradników dotyczących samego rozwoju gry jak i planowania miasta. Z czego najwięcej bólu sprawa nam właśnie normalniejsze rozłożenie miasta aniżeli np, odkrywanie taktyk wojskowych. Z miłą chęcią zobaczyłbym u siebie np. poradnik dotyczący rozwoju miasta oraz jego normalnego rozplanowania.

Mimo to gratuluje próby, na przyszłość radzę ułożyć sobie tekst przed nagrywaniem filmiku bowiem to on decyduje czy odbiór materiału będzie właściwy. Całkiem nie potrzebnie przez 2 minuty słyszałem eeeee, albo co należy dodać potem. Niestety takie wpadki mogą zniechęcić do oglądania całości filmu przez co jego wartość oraz pomoc będzie minimalna. Jednakże jak już kolega moderator napisał, praktyka czyni mistrza.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser11642

Guest
myślę że za czym będziesz tworzył takie poradniki powinieneś napisać sobie streszczenie (harmonogram z kolejnością co masz przekazać nowym graczom) a dopiero potem relacjonować to co masz do przekazania.
2. mówisz o czymś co w rzeczywistości nie ma pokrycia z tym co pokazujesz [latasz po tej swojej prezentacji jak żyd po stole] to co ja usłyszałem to tylko bełkot i ze 150 razy że trzeba użyć łotrów - kompletny szok.
zrobiłeś coś co inni już przekazali dawno temu. niczego nie wniosłeś - jedynie co dobre to to że pochwaliłeś się tym że "wyszła" ci prezentacja.
Moja refleksja: trochę szacunku dla myślących i dla samego siebie - dla ciebie pochwała za to że robisz [rozwijasz się] a to duży plus i tak trzymaj.
 

DeletedUser13644

Guest
Uważasz siebie za osobę myślącą, a nie pomyślałeś, że poradników szukają także ludzie trochę z mniejszym doświadczeniem. POMYŚL chociażby o osobach, którzy nigdy nie słyszeli o łotrach albo o Alcatraz. Boli, prawda?
Nie wiem co masz do Żydów, ale jak ci się nie podobają moje filmy, to je po prostu zignoruj, po co tworzyć niepotrzebne przepychanki? "Nie da się zadowolić wszystkich" - tą konkluzją pozwolę sobie zakończyć odpowiedź dla Ciebie.

Pozdrawiam
 

DeletedUser4614

Guest
@gararettx ... Widzisz kolega @sigi napisal Tobie kilka ciekawych uwag... Nie hejtuje twojej chęci pomocy, a jedynie sposobu pomocy... Ja bym przyjął słowa sigi jako dobrą krytykę, która się przyda Tobie do tworzenia lepszych video-poradników.. Faktycznie ja filmik wyłączyłem w drugiej minucie bo się drapiesz i jąkasz... odbiorca się męczy i jak to się mówi lepiej nie robić nic niż robić to średnio niż źle.
 

DeletedUser2383

Guest
40 sek... więcej nie jestem w stanie. Sam mam problemy z wypowiedziami publicznymi, ale jak ktoś wyżej wspomniał "trzymaj się planu wypowiedzi".
 

DeletedUser8577

Guest
witaj Kamil :)

moim zdaniem jedyne co Ci spapralo caly efekt to Twoje nerwy, ktore Cie zjadly.
poplataly Ci mowe i do tego zapomniales o polowie rzeczy ktore powinienes (zapewne) i miales w pierwotnym zamysle nam przekazac.
ogladalem wszystkie Twoje filmy. i kazdego dotyczy to co powyzej napisalem.
to nie zmienia faktu ze niesamowicie mnie zaskoczyles. jestes ambitny i tworczy.
rozwijasz sie. a przedewszystkim chcesz pomagac.
i za to masz u mnie wielkiego plusa.

FoE znam na wylot. I moze lepiej zebym nie pisal wiecej.
Tak czy siak posiadam bardzo niebezpieczna wiedze.
Czesc z niej mozna by przekazac w poradniku dla nowych graczy.
Jakby cos... wal pan smialo. Pomoge:)

pozdrawiam, Bartek.
 

DeletedUser18000

Guest
Jestem świeżym graczem i na oczy jeszcze nie widziałem łotra, przynajmniej nie w swoim mieście :)
Musze się niestety przyłączyć do fali krytyki.
Koledzy mają rację. Powinieneś się bardziej skupić na przekazaniu informacji zwięźle, czytelnie i w zrozumiały sposób,
a nie na pokazywaniu jaki jesteś fajny i jakie masz fajne miasto i jak masz wszystko obcykane.
 
Do góry