[Zadania] Poprawka do zadania ze zbiorem produkcji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13172
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się Tobie ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 20 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser13172

Guest
Witam serdecznie,
Mam na myśli zadanie: zbierz produkcję: 5 min, 15 min, 1h, 4h, 8h i 24h.
Podczas wykonywania zadania zalicza jeśli zbierzemy właściwą produkcję, a gdy jest powielona to nie zalicza.

Mój pomysł: czy nie dałoby się w tym zadaniu zrobić tak, aby było widać, która produkcja została już zaliczona?
Przy 6 budynkach raczej nie ma problemu, ale jak są 2-3 budynki i jeszcze w między czasie sąsiad splądruje to później na chybił trafił szuka się brakującej.
 

DeletedUser14004

Guest
Zdecydowanie jestem na tak. Sam się zastanawiałem, czemu coś takiego nie zostało wprowadzone.

Edit:
Teraz raczej nie ma sensu tego wprowadzać, bo niedługo koniec eventu, ale od przyszłych mogliby coś takiego zastosować.
 

DeletedUser15989

Guest
Zdecydowanie fantastyczny pomysł.
No moze mnie poniosło z zachwytem :) Ale pomysł bardzo praktyczny i przydatny. Popieram
 

DeletedUser

Guest
mało tego ! w zadaniach jest mowa o produkcjii bez wyszczególnienia , że chodzi o narzędzia ! a co z produkcją domków i surowca ? ;)
to już nie produkcja ?:mad:
 

DeletedUser13172

Guest
No nie wiem, w tym evencie nie zaliczyło mi bazarów i laboratorium do produkcji, a jakieś zadanie zalicza, to takie losowanie.
Jak zbierasz młotki to z lab możesz mieć zaliczoną tylko produkcję 5 min i 15 min, bo tylko te dają młotki. Jak ustawisz lab na godzinę, gdzie nagrodą są medale to nie zaliczy zadania ze zbiorem produkcji. Bazar ma młotki tylko w produkcji 5 minutowej.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak zbierasz młotki to z lab możesz mieć zaliczoną tylko produkcję 5 min i 15 min, bo tylko te dają młotki. Jak ustawisz lab na godzinę, gdzie nagrodą są medale to nie zaliczy zadania ze zbiorem produkcji. Bazar ma młotki tylko w produkcji 5 minutowej.
Tylko ze mi ostatnio zaliczyło 24 h produkcje bazarowe w zadaniu i 8 h z lab.
W treści zadania było coś o młotkach? Czy o produkcji każdego typu czytaj godzinowo.
 

DeletedUser13172

Guest
To mnie zaskoczyliście, bo mi innej niż młotkowej nie zaliczało :D
A teraz proszę o powrót do tematu i mojego pomysłu :p
 

chudya

Hrabia
mało tego ! w zadaniach jest mowa o produkcjii bez wyszczególnienia , że chodzi o narzędzia ! a co z produkcją domków i surowca ? ;)
to już nie produkcja ?:mad:
Zobacz w zakładce "buduj" i tam masz jakie są budynki produkcyjne i te należy wykorzystać do tego zadania.
Natalia, maja być zrealizowane wszystkie sześć opcji produkcji.
 

DeletedUser

Guest
Zobacz w zakładce "buduj" i tam masz jakie są budynki produkcyjne i te należy wykorzystać do tego zadania.
Natalia, maja być zrealizowane wszystkie sześć opcji produkcji.
gdy nastawiasz budynek z zakładki "budynki towarowe" i jak zbierasz to , to jak to się nazywa ? nie produkcja ?
a nie ma doprecyzowania w postaci "produkcję narzędzi" ;)
 
Do góry