[Walki] Poprawa zarządzania jednostkami wojskowymi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6358
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł jest dobry?

  • TAK

    Głosy: 2 33,3%
  • NIE

    Głosy: 4 66,7%

  • W sumie głosujących
    6

DeletedUser6358

Guest
Proponuje wprowadzić bardziej szczegółowy opis ataku/obrony jednostek (statystyk, np.: Snajper Atak 30 Obrona 30).
Chodzi mi o to że aktualnie wyświetlany jest jeden nawias i wartość np ataku już po bonusie. Proponuje wprowadzić poniższy system wyświetlania statystyk jednostek:

Atak (+10%)(+20%) 30\33\36

Parametr (bonus w ataku)(bonus w obronie) wartość parametru normalnie\po bonusie ataku\po bonusie obrony

Taki system nie będzie ciężki do wprowadzenia, a bardzo rozjaśni zarządzanie jednostkami. W menu "Zarządzanie armią" będzie to bardzo ważne gdy jednostki są "wybrane" oraz "w obronie". Myślę, że wielu ludziom to ułatwi grę a nie będzie wymagany duży nakład prac na wprowadzenie pomysłu.


PS:
Obecnie jest tez tak ze armia wybrana do ataku wysietla bonus militarny, a jednostki niewybrane do wlaki,a w obronie wyswietlaja tlyko te obronne, reszta nie ma nic. Po wprowadzneiu mojego pomyslu ten pomysl moglby pozostac tylko ze wzmienionej formie - wygrubienie czcionki wartosci ktora jest wazniejsza (w ataku militarne a w obronie obronne bonusy).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry