[Zadania] Poprawa zadań cyklicznych

Czy popierasz pomysł z tematu?

  • Tak, uprośćmy wreszcie te zadania cykliczne!

    Głosy: 12 57,1%
  • Nie, bo... (uzasadnienie mile widziane;))

    Głosy: 9 42,9%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

Auksacer

Wicehrabia
Czytałem niedawno na forum pomysł na zmniejszenie ilości kliknięć przy wyborze zadań cyklicznych. Jednak wydawał mi się on trochę przekombinowany i wpadłem na swój pomysł.

Obecnie jak wykonamy jakieś zadanie cykliczne, to musimy przejść przez wszystkie inne zadania cykliczne, żeby znów dojść do tego zadania cyklicznego, które wykonaliśmy, a jednocześnie do tego, który nas interesuje. Mój pomysł polega na banalnym, prostym jak budowa cepa rozwiązaniu:D Otóż, po wykonaniu zadania cyklicznego od razu pojawia się po nim znowu to zadanie, które właśnie wykonaliśmy;) Bez dodatkowych kliknięć i rozgrzebywania wszystkich innych zadań, które nas nie interesują. Dzięki temu i Gracze będą szczęśliwi a IG też nie powinno płakać, bo po pierwsze nie narusza to prawie wcale "zasad" gry - wszystkie zadania cykliczne będą wciąż pojawiały się, beż żadnych opcji wyłączających ich itp. - a po drugie, programiści raczej nie powinni przy tym brać nadgodzin, bo rozwiązanie ogranicza się do drobnej poprawki;)

No i po co nam tyle kliknięć dziennie skoro można to zrobić w banalny sposób bez ceregieli?:D Wystarczy chcieć:)
 
Ostatnia edycja:

Mikekun

Książę
Według mnie po to właśnie są te zadania cyklicznie aby nie było nudno w grze. Jedno zadanie jest prostsze aniżeli pozostałe. Gdyby byłoby to jedno zadanie przez cały czas dla nas dostępne, nawet jeśli jest cyklicznie, gra szybko by nam się znudziła. Wolę aby zadań cyklicznych nie ruszano, i aby został taki schemat jaki jest. Dzięki temu możemy spokojniej wybrać te zadanie które nam się podobają i je bez problemu wykonać ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Znowu nie jestem pewny, czy zrozumiałeś pomysł, Mikekun...

Tu nie chodzi o jakąś wielką zmianę, usunięcie zadań cyklicznych czy ich modyfikację. Po prostu po wykonaniu zadania na zebranie, przykładowo, X monet dostajemy znowu zadanie na zebranie X monet, później znowu zadanie na X monet, zamiast zadania na Y młotków, na produkcję tylu automatów i jeszcze kilku innych zadań, aby znowu dokopać się do zbioru X monet... No i chyba wynika z tego, że jak się pominie jedno zadanie, to z kolejnym znowu będzie taki sam cykl, czyli zadanie Y, zadanie Y, zadanie Y...

Jestem na tak, czemu nie, oszczędzi to czas oraz nerwy, jeśli ktoś chce wykonywać jedno zadanie kilka razy :)
 

DeletedUser14598

Guest
Pomysł bardzo dobry . Przy wykonywaniu 400 zadań na raz obecnie przy 200 ma się ochotę wyłączyć grę
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To jak te misje nadal miałybyć cykliczne skoro będzie cały czas tylko jedno? Inne się miałyby pojawić dopiero jak aktualne pominiemy zamiast wykonać?
 

DeletedUser8507

Guest
jestem na nie, PablooS podał dobry powód. To by nie miało sensu.
 

Auksacer

Wicehrabia
To jak te misje nadal miałybyć cykliczne skoro będzie cały czas tylko jedno? Inne się miałyby pojawić dopiero jak aktualne pominiemy zamiast wykonać?

Zadania cykliczne wciąż będą pojawiać się wszystkie, jak zauważył Hikari. Nic nie zmieniłoby się w zadaniach cyklicznych, przestawiłoby się tylko kolejność 1 zadania:) Wykonujemy zadanie zbierz X monet i Y młotków, po nim pojawia się od razu to samo. Jeśli po raz kolejny nie chcemy wykonywać tego zadania, to dajemy "Pomiń" i wszystkie inne zadania cykliczne lecą dalej;) Jeśli chcemy znów wykonywać to samo zadanie, to dajemy "Akceptuj" i od razu wykonujemy to zadanie, bez przekopywania się w stercie innych;)

Serio ludzie, ja nie wiem co to dla Was za problem zmienić kolejność 1 zadania:D Przecież nie zaburzymy całej harmonii gry, nie przewrócimy jej do góry nogami czy tam nie wiadomo co, a odnoszę wrażenie jakby niektórzy zabierali się do tego jak do jakieś rewolucji:D To tylko drobna poprawka! Zastanówcie się:) Co jest lepiej - mieć łatwiejszy dostęp do zadania, które cały czas wybieramy czy mieć utrudniony do niego dostęp na rzecz zadań, które i tak zawsze pomijamy?;) Jeśli chcesz wykonywać różne zadania cykliczne, nie ciągle to samo, to gdzie przeszkoda? Dalej będą pojawiać się wszystkie zadania cykliczne i można wybrać te, które chcemy:)

I na przyszłość proszę nie sugerować się wyborem w ankiecie na podstawie błędnego toku myślenia. Lepiej zapytać i upewnić się na czym ma polegać pomysł, niż oddawać głos na coś co nie jest zgodne z przedstawionym pomysłem;) [to do Wendrowca i Mikekun;)]
 
Ostatnia edycja:

bartekmod

Książę
jak podniosłem kwestię niepotrzebnego klikania w potwierdzenie sprzedaży ozdoby to nikt mnie nie poparł :)
a jak trzeba kilka razy kliknąć "anuluj" żeby wrócić do ulubionego zadania cyklicznego to nagle klikać się jednak nie chce :D
 

Auksacer

Wicehrabia
jak podniosłem kwestię niepotrzebnego klikania w potwierdzenie sprzedaży ozdoby to nikt mnie nie poparł :)
a jak trzeba kilka razy kliknąć "anuluj" żeby wrócić do ulubionego zadania cyklicznego to nagle klikać się jednak nie chce :D

A co, dekoracje sprzedajesz codziennie?:D

Serio nie potrafię Was ludzie zrozumieć na tym forum;) Jakieś kosmiczne pomysły, które znacznie bardziej wpływają na rozrywkę nie raz cieszą się tutaj wielkim poparciem, a takie drobne poprawki, które praktycznie nie wpływają na rozrywkę, a mogą ją tylko ułatwić są wypierane jak jakieś wielkie zło:D Ile to ja już na tym forum naoglądałem się płaczu, że trzeba codziennie na klikać się na zadania cykliczne. Teraz proponuję małą poprawkę, która może rozwiązać problem i też nie podoba się;) Już nie wspomnę, że nie znalazłem tutaj żadnego konkretnego argumentu na NIE:)

No cóż, nie powiem, że jestem zaskoczony, bo i tak nie spodziewałem się, że ten pomysł wejdzie w życie. Jednak chciałem podzielić się tym co przyszło mi do głowy i poczytać Wasze opinie:) Jeśli nie podoba się pomysł, to spoko, nie ma problemu. Tylko proszę już nie marudźcie więcej na forum o te zadania cykliczne;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12062

Guest
Zadania cykliczne wciąż będą pojawiać się wszystkie, jak zauważył Hikari. Nic nie zmieniłoby się w zadaniach cyklicznych, przestawiłoby się tylko kolejność 1 zadania:) Wykonujemy zadanie zbierz X monet i Y młotków, po nim pojawia się od razu to samo. Jeśli po raz kolejny nie chcemy wykonywać tego zadania, to dajemy "Pomiń" i wszystkie inne zadania cykliczne lecą dalej;) Jeśli chcemy znów wykonywać to samo zadanie, to dajemy "Akceptuj" i od razu wykonujemy to zadanie, bez przekopywania się w stercie innych;)
]

ja widzę choćby jeden problem. Jeśli gracz pierwszy raz w grze dojdzie do końca i trafi na zadania cykliczne w Twojej formie może w życiu nie dowiedzieć się że są inne.... Trafi na początek na młotki, kasę i PR i po zakończeniu każdego wyskoczy mu to samo.... Lub gorzej trafi na ukończ produkcję 24h 5 razy ukończy i... znowu wyskoczy mu to samo... nie wiedząc o tym, że są różne cykliczne zadania ( nie każdy otwiera forum i to wie ) w kółko będzie dzióbał to z produkcją.... Pomysł dobry dla znających grę i pomocny ale ja jestem na nie bo nie każdy o wszystkim wie i niektórzy się pogubią....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

chudya

Hrabia
oszczędzi to czas oraz nerwy,:( Hikarii, czy poważnie ten element napisałeś???
Ja np. gdybym nie miał czasu, to bym nie grał, zaoszczędzając i czas i nerwy:haha:


Czytając Wasze posty, można dojść do wniosku, że najlepiej usiąść obok kompa nadusić jakiś tam klawisz i niech gra sama wali do przodu.8>
 
Ostatnia edycja:
Popieram chciałbym wykonać szybko 100x zadanie z kasą i młotkiem a muszę przesuwać w telefonie po 7 razy lub klikać w kompie 7 razy klikać Sporo czasu tracę przez to .
 

Azulena

Baron
Od przewijania tych zadań dostaję oczopląsu i często mi się zdarza, że muszę przewijać dwa razy, bo za szybko kliknęłam.
Mam Chateau, czyli Perłę pod te zadania... ale muszę mieć sporo czasu, aby ją wykorzystać, czyli wykorzystuję jej możliwości co 2-3 dni, zależy, jak mi się dzień ułoży.
Gdybym nie musiała przewijać ileś razy tych wszystkich zadań, miałabym z Chateau o wiele więcej korzyści.

Z tym, że ja bym zaproponowała raczej podział tych zadań na kategorie, tak, aby nie pojawiały mi się wcale zadania, które z definicji robi się bardzo rzadko, jak np. "Opracuj dwie technologie".
Wiadomo, że pędzenie przez epoki, to w tej grze ostatnia rzecz, którą należy robić, to zadanie to dla mnie w ogóle nieporozumienie.

Ale niezależnie od tego, "co ja bym" poprę każdy pomysł, który by oszczędził mój czas! Oczywiście TAK. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry