[Wyprawy gildyjne] Pomysł nowej nagrody z seledynowego smoka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2606
  • Data rozpoczęcia

czy chcesz wprowadzania rozszerzenia terenu w reliktach


  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser2606

Guest
Witam.
Jak wiadomo największą wartością w tej grze jest teren... wiecznie go mało.
Zatem proponuje dodać jako nagrodę w seledynowym smoku z wypraw powiedzmy 1 kratkę rozszerzenia terenu miasta. Po uzbieraniu 16 kratek otrzymujemy pełnoprawne rozszerzenie terenu w mieście - do wykupienia za złote monety.
 

DeletedUser18791

Guest
Trzeba ogólnie zmienić ten relikt na bardziej wyjątkowy.
 

DeletedUser18793

Guest
właśnie wyjątkowy!!! a nie zestaw do renowacji:(
 

DeletedUser7795

Guest
Po uzbieraniu 16 kratek otrzymujemy pełnoprawne rozszerzenie terenu w mieście - do wykupienia za złote monety.

Jak będziesz miał szczęście to może w ciągu 5 lat uzbierasz te 16 kratek z jadeitowego reliktu. Według mnie rozszerzenie powinno być całe tzn. jak trafisz je w jadeitowym relikcie to możesz wykupić rozszerzenie za monety.
 

DeletedUser17477

Guest
Pomysł genialny, bo jak na razie to bardziej opłaca się losować złoty relikt niż jadeitowy. Juz nikt nie chce tarasów itd jak nie ma gdzie tego dostawić. Zdecydowanie jestem za, tylko może nie aż 16 kratek bo to faktycznie mogłoby zająć wieczność ale np 4 kratki
 

DeletedUser17477

Guest
Ewentualnie w jadeitowym mogłoby być 200pr bo każdy woli wylosować złoty relikt i 100pr niż jadeitowy i jakieś śmieci
 

DeletedUser2606

Guest
ale o to chodzi własnie w tym że to jest rzadki relikt... Zresztą wymusi to rozbudowywanie Świątyni reliktów i robienie wypraw. Niektórzy mają seledyn co kilkanaście wypraw a niektórzy maja kilka na poziom...

zresztą to chyba lepsze niż kolejne wrota czy też twarz starożytnych - wg mnie bynajmniej
 

DeletedUser18748

Guest
twarze starożytnych i wrota boga słońca też nie są konieczne w tej grze :/
 

DeletedUser17477

Guest
Po prostu jak na razie to w seledynowym relikcie nie ma nic oryginalnego czego nie można i tak wygrać w wyprawie, więc nie wiem czemu ma miano takiego zacnego :) Zdecydowanie powinno być coś dodane a przynajmniej 200pr aby ten relikt był faktycznie bardziej wartościowy od złotego.
 

DeletedUser7795

Guest
Niektórzy mają seledyn co kilkanaście wypraw a niektórzy maja kilka na poziom...

Jadeitowy relikt miałem do tej pory dwa razy licząc od dnia, w którym pojawiły się relikty. Nagrody z nich były krótko mówiąc słabe. Dwa razy dostałem pędzel do renowacji.
 

DeletedUser7795

Guest
@daffwwa mam Świątynię na piątym poziomie ale na razie jej nie rozbudowuję. Mam inne priorytety.
 

DeletedUser17477

Guest
seledynowy relikt dopiero od 8-9 poziomu wpada znacznie częściej, wcześniej praktycznie wcale nie wpada
 

DeletedUser7795

Guest
Uważam, że samo zbieranie po jednej kratce aby uzbierać całe rozszerzenie jest lekkim przegięciem. Rozszerzenie wygrywasz całe a nie w częściach. Co to, naśladownictwo dzielenia epok na części?
 

DeletedUser17477

Guest
Ale to by było też za łatwo od razu całe wygrać :)
 

DeletedUser2606

Guest
każdy sposób do uzbierania terenu jest dobry. A że seledynowy smok ma być z nazwy reliktem rzadkim to można spróbować taka nagrodę tam dać.
 

DeletedUser

Guest
ja bym też dodał do:

ostatniej skrzyni 1 etapu 01% szans na rozszerzenie...
ostatniej skrzyni 2 etapu 05% szans na rozszerzenie...
ostatniej skrzyni 3 etapu 10% szans na rozszerzenie...
ostatniej skrzyni 4 etapu 20% szans na rozszerzenie...
 

DeletedUser7795

Guest
Nawet jakby Twój pomysł został zrealizowany to dostawałbyś praktycznie same pędzle do ulepszenia czy inne badziewia. Rozszerzenia mógłbyś policzyć na palcach jednej ręki. Taka byłaby losowość.
 
Do góry