Pomysl i skarga w jednym

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie?

  • Tak

    Głosy: 1 16,7%
  • Nie

    Głosy: 5 83,3%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Niestosowne treści oraz zachowanie
składam zażalenie do teamu FOE o event Luthera!

żyjemy do cholery w POLSCE!!! która jest w EUROPIE!!!

Dlaczego team FOE nie może zrobić eventu z NASZEJ WłASNEJ HISTORII?

Historia daje nam cudne możliwości, które są o wiele lepsze niż jakiś tępy idiotyczny luther o którym jest głośno dopiero o niedawna i to nawet dokładnie nie wiadomo dlaczego?
>>>Być może przejrzenie starego podręcznika ze szkoły pomoże :) - Bryfft

Oto POSTACIE HISTORYCZNE o których można zrobić EVENT

- POLSCY królowie i władcy ( 1 event 1 Król(osoba, nie mylic z nagroda)
- POLSKI PAPIERZ
- NAPOLEON
- HITLER (wiem postac bardzo negatywna, lecz znana bardzo historycznie)
- JOANNA D'ARC
- WYPRAWY KRZYŻOWE

i cała masa innych! a wy wybieracie jakiegoś tam Luthera! i to jeszcze z TYCH TEPYCH stanow zjednoczonych glupot ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Wy wybieracie? W sensie, że polski support sobie wymyślił, że w Polsce zrobimy event z ML Kingiem? Chyba coś się pomyliło...
Osobiście nie uważam MLK za mega ważną postać dla Europy, ale dla historii ogólnej, czemu nie?

Jestem tu od niedawna, archiwum Forum nie przebrnęłam jeszcze, ale wątpię, aby były takie sprzeciwy wobec eventów Halloweenowych, a to przecież też z "TYCH TEPYCH" Stanów Zjednoczonych przylazło..
 

DeletedUser3220

Guest
Że co sobie support zrobił?? :D
Przecież to jest niezależne od wersji językowej i wszędzie jest to samo, bo to nie wybiera żaden support tylko game designerzy :D
 

DeletedUser15149

Guest
@Bryfft @siorprajs @PablooS i reszta członków teamu. czy naprawdę człowiek, który chce się w grze odprężyć musi czytać takie brednie? przecież to co pisze @caelian to jest szczyt jakiegoś braku tolerancji, zaściankowości i nacjonalizmu w jednym. nie będę nazywał tego głupotą bo nie chcę aż tak obrażać kolegi.
zwykły event a narobił tyle szumu, że głowa już boli i odechciewa się wchodzić na forum. czy naprawdę takie posty nie wymagają przenoszenia ich do offtopu? co one mają wspólnego z dyskusją o evencie skoro przeradzają się w dyskusje czystko polityczne lub światopoglądowe? Koledze @caelian 'owi nie wystarczył już temat dot. eventu. Musiał założyć oddzielny, żeby wyrazić swoje neizadowolenie, że jakiś jegomość z USA został gwiazdą eventu. Rozumiem, że na bana może nie zasługuje, ale chociaż ostrzeżenie by się przydało i zrobienie porządku z tymi wpisami przepełnionymi rasizmem i nietolerancją.
i jeszcze kilka słów do @caelian - jeżeli wolisz event o Hitlerze zamiast o Kingu to współczuję. Bardzo mocno współczuję. Więcej nie warto chyba komentować Twoich preferencji.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
- POLSCY królowie i władcy ( 1 event 1 Król(osoba, nie mylic z nagroda)
- POLSKI PAPIERZ
- NAPOLEON
- HITLER (wiem postac bardzo negatywna, lecz znana bardzo historycznie)
- JOANNA D'ARC
- WYPRAWY KRZYŻOWE
Z królów to który jest ten wspaniały, bo to a palcach ręki mozna policzyć chyba z 3 tych dobrych, reszta to "od sasa do lasa"
Polski Papież niestety jakoś nie widzę jego avatara w grze, do tego kwestie wiary raczej należy zostawić bo gra tu multikulturalne środowisko.
Napoleon chyba już był, może nie jako event ale jako historia i występuje jako reklamówka, więcej nie trzeba.
Hitler, propagowanie czegokolwiek związanego z ta osoba jest ścigane, za pomysły też powinni ścigać niektórych.
Joanna d'Arc, już to widzę jak wcielamy się w dziewice i gramy bezbożnych angoli z naszych ziem! Potem nas palą na stosie ^^
No i wyprawy krzyżowe, najgorsze co można po Hitlerze podać, ja nie wiem co wam się podobało w tych wieloletnich rzeziach w imię Religii, jakieś zakony święte grale a tak naprawdę grabież, gwałt i mord. Do tego rzeź niewiniątek w wyprawach dziecięcych, wszystko w imię Wiary z jednej i drugiej strony podsycane nienawiścią, a na koniec zmieszane z polityką.

Tak to chcesz propagować... Ty niewiedzący co piszesz, mam nadzieje ze poleci ban za przegięcie tematu...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Lepiej to zamknę nim się wszyscy rozczarujemy tym co tu się może jeszcze pokazać. Nie usuwam tego by autor tematu miał świadomość na jakiej zasadzie działa FoE i FoE Team przede wszsytkim, resztę można potraktować jako dodatek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry