[Perły Architektury] Pomoc w budowie do historii wydarzeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18000
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś w historii wydarzeń widzieć kto i kiedy dołożył PR do twojej budowy?

  • Tak

    Głosy: 12 75,0%
  • Nie

    Głosy: 4 25,0%

  • W sumie głosujących
    16

DeletedUser18000

Guest
Właściwie dlaczego niema w historii wydarzeń informacji że ktoś wydał X PR na pomoc w budowie mojej perły?
Powinien się też pojawiać taki dymek jak przy wsparciu i tawernie.
 

DeletedUser17348

Guest
Ja nie chce, już i tak mam wystarczająco dużo wiadomości, które traktuje jak spam (np. z tawerny).
 

DeletedUser7795

Guest
Kolejny spam do historii wydarzeń.

@Agatonka59 nie mówimy o filtrach tylko o kolejnej rzeczy która będzie zawalać historię wydarzeń niepotrzebnymi w niej zapiskami.
Historię wpłat do naszych pereł bardziej pasowałoby dodać do Ratusza jako osobną zakładkę. Po co zaśmiecać historię? Już i tak jest w niej za dużo informacji, które ją zaśmiecają. Ja w ogóle nie czytam historii wydarzeń, bo przestała mnie ona interesować. Wszystko i tak mam wygwiazdkowane więc nie mam po co zaglądać do historii.


Głosuję na NIE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Kolejny spam do historii wydarzeń.
Bardziej wolałbym osobną zakładkę pod nazwą "historia wpłat do pereł" w inwentarzu lub w Ratuszu.
To też dobra opcja. W każdym bądź razie informacja by się przydała. Może ograniczyło by to plagę zamykania pereł ;)
Filtry umożliwiają ograniczenie informacji do tych, które są potrzebne vide eliminacja tego, co uważamy za spam. Jeśli ktoś nie korzysta z historii wydarzeń, to chyba powinna mu być obojętna jej zawartość.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17348

Guest
Nie wiem dlaczego, ale te filtry nie zawsze się pojawiają i jestem zmuszony ręcznie przeglądać strony, albo wierzyć że F5 coś da. No nie przekonaliście mnie. A już zupełnie nie przekonała mnie Agatonka sugerując, że czegoś nie używam, to powinienem być obojętny. Niezły tupet.
 

DeletedUser18610

Guest
Wspaniałomyślny pomysł!

Chciałbym coś takiego zamiast motywacji, ale FoE tego nie zmieni, bo zaraz Ci co sprawdzają (a jest takich na szczęście coraz mniej) będą mieli wąty. Mniejsze zawalenie by było. CHOCIAŻ komputer musiałby to liczyć, a nie, że jak ktoś 2x wpłacił jeden PR to to będzie pokazane. Wyliczy te dwa i wpisze, że dwa PR zostały dodane. Tak... to by się dało zrobić.
 

DeletedUser

Guest
jesli byloby to jako opcja w filtre - nie mam nic przeciwko.
jesli jako stala wartosc - jestem na nie.
 

DeletedUser7795

Guest
@OldZbig a przeszkadza, bo historia wyskakuje w najmniej odpowiednim momencie gry. Takie informacje najlepiej umieścić w innym miejscu. Najlepszym miejscem będzie nowa zakładka w Ratuszu o nazwie historia wpłat do pereł.

Po co zawalać historię kolejnymi informacjami skoro można te informacje umieścić w innym miejscu?
 
Do góry