[Inne] Pomniejszacz studni ma działać na fontanne

Ma działać na fonntane ?

  • Tak

    Głosy: 10 83,3%
  • Nie

    Głosy: 2 16,7%

  • W sumie głosujących
    12

bartekmod

Książę
byłoby to miłe, a próbowałeś może napisać do supportu żeby skasował Ci fontanne i umieścił w to miejsce studnie? może tak na około dałoby radę :p
 

DeletedUser11629

Guest
Jestem na nie. Fontanna może i ma te same wymiary i działanie, ale sposób jej zdobywania jest zgoła inny. Poza tym jak to sobie wyobrażasz? Fontanna nagle ma się zmienić w studnię? Zero logiki, tylko chciejstwo.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Jestem na nie. Fontanna może i ma te same wymiary i działanie, ale sposób jej zdobywania jest zgoła inny. Poza tym jak to sobie wyobrażasz? Fontanna nagle ma się zmienić w studnię? Zero logiki, tylko chciejstwo.
Czyli ukończenie 4 poz wypraw jest gorsze od zdobycia w ewencie ? Poprostu że będzie zmiejszać fonntane (nie zamieniać na pomiejszoną studnie ) , jak zrobili na studnie to mogą i na to
 

DeletedUser11629

Guest
Czyli ukończenie 4 poz wypraw jest gorsze od zdobycia w ewencie ? Poprostu że będzie zmiejszać fonntane (nie zamieniać na pomiejszoną studnie ) , jak zrobili na studnie to mogą i na to
Ale że to inny budynek, to będzie musiał być inny pomniejszacz. Inaczej niby czemu nie miałby działać również i na tarasy na przykład? Jestem za zmniejszaczem do fontann, ale nie za tym, żeby ten ze studni działał na fontanny, bo nie byłoby w tym logiki.
 

bartekmod

Książę
Jestem za zmniejszaczem do fontann, ale nie za tym, żeby ten ze studni działał na fontanny, bo nie byłoby w tym logiki.

A jest jakaś logika by budynek o tej samej wielkości i właściwościach miał inną nazwę i inną grafikę? Sposób jego zdobycia naprawdę niewiele mnie obchodzi, obchodzi mnie zaś jego funkcja i bonus jaki daje, a ten jest identyczny. Czy stworzenie Fontanny to nie było aby zmarnowanie roboczogodzin, zasobów ludzkich oraz sprzętowych? Co by się tak naprawdę stało i przede wszystkim co by się w grze zmieniło jakby z tych reliktów jadeitowych i skrzyń na końcu 4 poziomu wpadała zwyczajnie Studnia Życzeń?
 

DeletedUser11629

Guest
A jest jakaś logika by budynek o tej samej wielkości i właściwościach miał inną nazwę i inną grafikę? Sposób jego zdobycia naprawdę niewiele mnie obchodzi, obchodzi mnie zaś jego funkcja i bonus jaki daje, a ten jest identyczny. Czy stworzenie Fontanny to nie było aby zmarnowanie roboczogodzin, zasobów ludzkich oraz sprzętowych? Co by się tak naprawdę stało i przede wszystkim co by się w grze zmieniło jakby z tych reliktów jadeitowych i skrzyń na końcu 4 poziomu wpadała zwyczajnie Studnia Życzeń?
Z takimi pytaniami to do pani od kawy, ewentualnie do @Bryfft, ja nie jestem w stanie ogarnąć logiki ani wyższej matematyki tej firmy. Tym niemniej, jeśli już tak jest, to logicznym byłoby traktowanie tych budynków zgodnie z intencją, czyli jako osobnych tworów, niezależnie od ich podobieństw.
 
Do góry