[Handel] Połączenie inwentarza na wszystkie światy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19544
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za połączeniem inwentarza na wszystkie światy?

  • tak, jestem za.

  • Nie, jestem na nie.

  • Nie mam zdania.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser19544

Guest
Witam, chciałbym zaproponował coś dogodnego dla wszystkich którzy się wymieniają paczkami pr.
Mój pomysł to połączenie jednego inwentarza na wszystkie światy, zęby ludzie nie tracili czas na szukanie osób do wymiany paczek miedzy światy, albo zrobić coś w postaci targowiska i wystawiać oferty wymian paczek.
 

DeletedUser17805

Guest
Nie wspólny inwentarz, ale np jadeit z wypraw, a w nim transfer jednego przedmiotu, nie pr. Mam na A trzy ulepszenia mostu w zapasie, a na d cztery mi brakują, po prostu rzadki relikt, na wymianę, szkoda tylko, że poszkodowani by byli jednoświatowcy, lub może ,by dowiedzieli się, że są inne światy ;-)
 

DeletedUser

Guest
ja jestem na tak!
ale z zastrzeniem - budynki z wyzszych epok na danym swiecie beda niedostepne,
a budynki eventowe wieloepokowe (jak swiatynia wiedzy czy budynek produkcyjny eventowy) moze zostac postawiony na innym swiecie pod warunkiem konwersji do epoki swiata na ktorym jest stawiany:

Przyklad:
na swiecie A mam 80 światyn wiedzy w miescie epoki wirtualnej
do inwentarza trafia mi 81 switynia wiedzy i chce ja postawic na swiecie B
na swiecie B jestem w epoce modernizmu, stawiajac te swiatynie wiedzy na swiecie B jest ona konwertowana do epoki modernizmu.
schowanie do inwentarza tej swiatyni ze swiata B nie przywraca epoki lecz zachpowuje epoke do ktorej zostala skonwertowana.
Na taka swiatynie wiedzy dziala zestaw renowacji i ulepszenia.
 
Do góry