[Walki] Pola Chwały

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18413
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem takiej listy.

  • TAK

  • NIE


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser18413

Guest
Witam.
Mam taki pomysł, względem dodania nowej funkcjonalności w Polach Chwały.
Na tą chwilę, nie ma możliwości sprawdzania, którzy gracze z gildii, aktualnie atakuje daną prowincję.
Dla przykładu, po kliknięciu danej prowincji, mógłby być odnośnik do listy.
Przyda się to, dla przykładu, w sytuacji, gdy ktoś samowolnie atakuje prowincje, której atakować nie powinien.


Pozdrawiam.
Paweł
 

Azulena

Baron
Bardzo zdecydowanie TAK
Pod koniec było jednocześnie atakowane 6 różnych prowincji naszych różnych konkurentów, na każdej po 3-4 konflikty rozwiązane.
Nie miało to już znaczenia, ale w połowie czasu trwania GPC to by mnie bardzo wkurzyło. ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Na tą chwilę, nie ma możliwości sprawdzania, którzy gracze z gildii, aktualnie atakuje daną prowincję.
Należy uważać o co się prosi, bo można to dostać.
Zauważ, że atak, o jakim piszesz trwa ułamek sekundy, bo nie można liczyć tu czasu walki lub negocjacji, bo mogą być przegrane.

Rzecz całkowicie bezużyteczna, ambitne, zgrane gildie sobie doskonale poradzą, a miej ambitne będą miały to wiecie gdzie.
 

DeletedUser18413

Guest
Należy uważać o co się prosi, bo można to dostać.
Zauważ, że atak, o jakim piszesz trwa ułamek sekundy, bo nie można liczyć tu czasu walki lub negocjacji, bo mogą być przegrane.

Rzecz całkowicie bezużyteczna, ambitne, zgrane gildie sobie doskonale poradzą, a miej ambitne będą miały to wiecie gdzie.
Załóżmy, że jesteś właścicielem gildii i nakazujesz ludziom atakować daną prowincję, czy dwie, ale nagle ktoś zaatakował prowincję gildii, z którą się dogadujesz, że nie będziecie się wspólnie atakować.
Nagle musisz się wytłumaczyć tamtej gildii.
Nie będziesz ciekaw z kim masz do pogadania z twojej gildii....???
Pomysł ma służyć takiej sytuacji, to tylko propozycja, nie musi się wszystkim podobać.
Zawsze tak jest, że coś się podoba jednym, a innym nie.
 

DeletedUser13509

Guest
Zagłosowałem na tak.
Jak masz szpiega w gildii, od gildii z którą prowadzisz wojnę.
To będzie wiadomo kto robi zamieszanie.
Obecnie da się to wykryć, ale jest to czasochłonne i meczące.
Powinno być to czytelniejsze.
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Zdecydowanie jestem na tak. Zawsze, ale to zawsze znajdzie się kilka osób, które żadnych wątków nie czytają i atakują to, czego nie powinni. Idzie człowiek w nocy spać, wszystko jest ok, ustalone co robimy rano, a rano wchodzę, patrzę, a tam 3 prowincje sojuszników są atakowane, na raz. Bo kilka osób się nie posłuchało. I jak pisał Pawelus, trzeba potem się tłumaczyć tamtej gildii, szukać sprawców, itp. a cenne zasoby i wojsko, które przydałyby się w innej prowincji, idzie na marne.
 

Busterion

Baronet
To po co trzymacie takich ludzi w gildii? Jeśli nie pasują Wam to zapewne znajdzie się gildia która przygarnie osoby które biorą udział w GPC ale niekoniecznie mają na względzie układy, układziki i polityki :)
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Nie będę usuwać z gildii ludzi, z którymi gram od lat. Pola Chwały traktujemy jako dodatek, ale skoro już ktoś się w nie angażuje, dobrze byłoby wiedzieć czy robi to dobrze czy dla żartów się pobawi i odpuści.
 

DeletedUser21142

Guest
To po co trzymacie takich ludzi w gildii? Jeśli nie pasują Wam to zapewne znajdzie się gildia która przygarnie osoby które biorą udział w GPC ale niekoniecznie mają na względzie układy, układziki i polityki :)

wskaż mi proszę jak mam ustalić tych ludzi, a będę Ci wdzięczny do końca moich dni w tej grze :D:D
miałem sytuację, że w 4h 25 gildian zrobiło niemal 600pkt, jak ustalić (bo nikt się nie przyznaje) kto zrobił 30pkt, które poszły w prowincję sojusznika i to bardzo ważną dla niego;
a sytuacja powtórzyła się kilkakrotnie :mad::mad:
 

Azulena

Baron
Jak już pisze wyżej Iselut , zawsze jest kilka osób, które nie przeczytają.
Z różnych powodów - u mnie sami dorośli ludzie, pracujący - może to być zwyczajnie brak czasu. Wątek założony specjalny, wyraźnie pisane co aktualnie robimy, a i tak się harcownicy znajdują. Na szczęście dotąd tylko w bocznych prowincjach, mało znaczących.
Dlatego wiedza o tym, kto to, jest potrzebna.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To po co trzymacie takich ludzi w gildii? Jeśli nie pasują Wam to zapewne znajdzie się gildia która przygarnie osoby które biorą udział w GPC ale niekoniecznie mają na względzie układy, układziki i polityki :)
Takich ludzi się trzyma z jednego ważnego powodu: bo są w porządku. Jedynie zapewne wiele z tych osób nie czyta odpowiednich wątków i wtedy nie wie co się dzieje. A nie chodzi, żeby znać logi, by ich zdrowo opierdzielić, tylko by napisać na spokojnie, że prosimy jednak o nieatakowanie tej czy tamtej prowincji...
Np. w Wyprawach masz status ile kto zrobił wypraw i możesz wysłać komuś PW, by się sprężył bo ma zbyt mało. Nie po to, by zaraz wyrzucić i się na tą osobę obrażać :).
 

DeletedUser23094

Guest
Dokładnie miałem pisać taki pomysł, ale skoro już jest, to oczywiście za.
Byłaby to bardzo przydatna opcja w polach chwały.
Ja i koledzy prosimy o wprowadzenie :)
 

DeletedUser19745

Guest
dajcie spokój z tym
pierwsze 2 były spoko. jakieś równe przepychanki, jest ok
teraz rzuciło gildie z 35 członkami z kilku letnim stażem na kilku osobowe. zajęli całą mapę w 3 dni.
co toku....a ma być? gra?to tak jak by czołgiem wjechać na zapchany parking pod supermarketem
niech się kuźwa ogarnie ktoś tam na górze bo póki co to jestesmy obojetni na te pola
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Legenda wojownika

Wicehrabia
dajcie spokój z tym
pierwsze 2 były spoko. jakieś równe przepychanki, jest ok
teraz rzuciło gildie z 35 członkami z kilku letnim stażem na kilku osobowe. zajęli całą mapę w 3 dni.
co toku....a ma być? gra?to tak jak by czołgiem wjechać na zapchany parking pod supermarketem
niech się kuźwa ogarnie ktoś tam na górze bo póki co to jestesmy obojetni na te pola
Widocznie jesteś w zbyt wysokiej lidze jak dla waszej gildii . Spadniecie do niższej to będziecie z gildiami podobnymi do was .
 

Belir

Szlachcic
Podoba mi się ten pomysł i jestem za. Też czasem mamy tak, że nie wiadomo kto zaczyna nie tą prowincję albo sojusznika.
A pomysł z wyrzucaniem graczy(jeżeli to się nie powtarza zbyt często) jest do bani podobnie jak oddawanie obcym zwierząt, bo się nam znudziły, albo nas gryzą. Podstawówkę większość ma za sobą i raczej liczę, że ta większość nie obraża się za byle co(aluzja do niedojrzałości psychicznej młodszych dzieci).
 

Valhan

Wójt
Co do pomysłu... TAK, TAK i jeszcze raz TAK
wkurza mnie jak jest polecenie żeby nie ruszać albo nie kończyć jakiegoś sektora ale zawsze znajdzie się jeden delikwent który ma to w nosie... i co najgorsze jest anonimowy :/ w dużej grupie gildian
STOP anonimowości w szeregach własnej gildii ;) !
 

DeletedUser19377

Guest
HALO SUPPORT

Podbijam Post bo widzę że umarł śmiercią naturalna w czasie , mimo dużego zainteresowania wśród ludzi ankietowanych.
Może byście się przyjrzeli sprawie bo temat jest dalej dokuczliwy, a masa ludzi gra tylko ( o dziwo ! ) mobilnie a nie na komputerach i istnieje dla nich tylko PCH , więc może zainteresuje się ktoś W końcu tym co potrzebne mobilnym grajkom do szczęścia? :)
 
Do góry