[Walki] Pola Chwały

Czy jesteś za wprowadzeniem takiej listy.

• TAK

• NIE

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Pawelus73

Szlachcic zagrodowy
Witam.
Mam taki pomysł, względem dodania nowej funkcjonalności w Polach Chwały.
Na tą chwilę, nie ma możliwości sprawdzania, którzy gracze z gildii, aktualnie atakuje daną prowincję.
Dla przykładu, po kliknięciu danej prowincji, mógłby być odnośnik do listy.
Przyda się to, dla przykładu, w sytuacji, gdy ktoś samowolnie atakuje prowincje, której atakować nie powinien.

Pozdrawiam.
Paweł

Azulena

Rycerz
Bardzo zdecydowanie TAK
Pod koniec było jednocześnie atakowane 6 różnych prowincji naszych różnych konkurentów, na każdej po 3-4 konflikty rozwiązane.
Nie miało to już znaczenia, ale w połowie czasu trwania GPC to by mnie bardzo wkurzyło. ;)

kasia2389

Wielki książę
Na tą chwilę, nie ma możliwości sprawdzania, którzy gracze z gildii, aktualnie atakuje daną prowincję.
Należy uważać o co się prosi, bo można to dostać.
Zauważ, że atak, o jakim piszesz trwa ułamek sekundy, bo nie można liczyć tu czasu walki lub negocjacji, bo mogą być przegrane.

Rzecz całkowicie bezużyteczna, ambitne, zgrane gildie sobie doskonale poradzą, a miej ambitne będą miały to wiecie gdzie.

Pawelus73

Szlachcic zagrodowy
Należy uważać o co się prosi, bo można to dostać.
Zauważ, że atak, o jakim piszesz trwa ułamek sekundy, bo nie można liczyć tu czasu walki lub negocjacji, bo mogą być przegrane.

Rzecz całkowicie bezużyteczna, ambitne, zgrane gildie sobie doskonale poradzą, a miej ambitne będą miały to wiecie gdzie.
Załóżmy, że jesteś właścicielem gildii i nakazujesz ludziom atakować daną prowincję, czy dwie, ale nagle ktoś zaatakował prowincję gildii, z którą się dogadujesz, że nie będziecie się wspólnie atakować.
Nagle musisz się wytłumaczyć tamtej gildii.
Nie będziesz ciekaw z kim masz do pogadania z twojej gildii....???
Pomysł ma służyć takiej sytuacji, to tylko propozycja, nie musi się wszystkim podobać.
Zawsze tak jest, że coś się podoba jednym, a innym nie.

Zabekpablo

Szlachcic
Zagłosowałem na tak.
Jak masz szpiega w gildii, od gildii z którą prowadzisz wojnę.
To będzie wiadomo kto robi zamieszanie.
Obecnie da się to wykryć, ale jest to czasochłonne i meczące.
Powinno być to czytelniejsze.

Iselut

Baronet
Zdecydowanie jestem na tak. Zawsze, ale to zawsze znajdzie się kilka osób, które żadnych wątków nie czytają i atakują to, czego nie powinni. Idzie człowiek w nocy spać, wszystko jest ok, ustalone co robimy rano, a rano wchodzę, patrzę, a tam 3 prowincje sojuszników są atakowane, na raz. Bo kilka osób się nie posłuchało. I jak pisał Pawelus, trzeba potem się tłumaczyć tamtej gildii, szukać sprawców, itp. a cenne zasoby i wojsko, które przydałyby się w innej prowincji, idzie na marne.

Busterion

Szlachcic zagrodowy
To po co trzymacie takich ludzi w gildii? Jeśli nie pasują Wam to zapewne znajdzie się gildia która przygarnie osoby które biorą udział w GPC ale niekoniecznie mają na względzie układy, układziki i polityki :)

Iselut

Baronet
Nie będę usuwać z gildii ludzi, z którymi gram od lat. Pola Chwały traktujemy jako dodatek, ale skoro już ktoś się w nie angażuje, dobrze byłoby wiedzieć czy robi to dobrze czy dla żartów się pobawi i odpuści.

SZEFO

Szlachcic zagrodowy
pola chwały to porażka, ostatnia gildia w rankingu zgarnia 40tys pierwsza 54tys. chyba, że źle patrzę w skrzynie z nagrodami.

numeriusz

Szlachcic zagrodowy
To po co trzymacie takich ludzi w gildii? Jeśli nie pasują Wam to zapewne znajdzie się gildia która przygarnie osoby które biorą udział w GPC ale niekoniecznie mają na względzie układy, układziki i polityki :)
wskaż mi proszę jak mam ustalić tych ludzi, a będę Ci wdzięczny do końca moich dni w tej grze :D:D
miałem sytuację, że w 4h 25 gildian zrobiło niemal 600pkt, jak ustalić (bo nikt się nie przyznaje) kto zrobił 30pkt, które poszły w prowincję sojusznika i to bardzo ważną dla niego;
a sytuacja powtórzyła się kilkakrotnie :mad::mad:

Azulena

Rycerz
Jak już pisze wyżej Iselut , zawsze jest kilka osób, które nie przeczytają.
Z różnych powodów - u mnie sami dorośli ludzie, pracujący - może to być zwyczajnie brak czasu. Wątek założony specjalny, wyraźnie pisane co aktualnie robimy, a i tak się harcownicy znajdują. Na szczęście dotąd tylko w bocznych prowincjach, mało znaczących.
Dlatego wiedza o tym, kto to, jest potrzebna.

PablooS

Zespół FoE
Moderator forum
Takich ludzi się trzyma z jednego ważnego powodu: bo są w porządku. Jedynie zapewne wiele z tych osób nie czyta odpowiednich wątków i wtedy nie wie co się dzieje. A nie chodzi, żeby znać logi, by ich zdrowo opierdzielić, tylko by napisać na spokojnie, że prosimy jednak o nieatakowanie tej czy tamtej prowincji...
Np. w Wyprawach masz status ile kto zrobił wypraw i możesz wysłać komuś PW, by się sprężył bo ma zbyt mało. Nie po to, by zaraz wyrzucić i się na tą osobę obrażać :).