Pola Chwały - Pałac

Status
Zamknięty.

reijoslav

Szlachcic zagrodowy
Hej, nie za bardzo jak mam to teraz sprawdzić, a zastanawia mnie jedna rzecz.

Powiedzmy jest sobie sektor na Polach Chwały, który został przez wroga zajęty 129/130. Stawiam na tym sektorze Pałac -- więc powinien się powiększyć koszt tego sektora o 30%, więc stan zajęcia powinien być 129/169. Powiedzmy wróg wtedy dojeżdża do 168/169 i się zatrzymuje. Wtedy sprzedaję Pałac -- koszt sektora powinien wrócić do 130. Ale co z punktami, które zdobył wróg? Bo chyba gra nie przedstawi tego jako 168/130?

Czy sprzedaż Pałacu w tym momencie spowoduje automatyczne przekazanie sektora w ręce wroga?
 

dawid17612

Hrabia
tak, oznacza to zdobycie sektora przez wroga, :) danie pałacu choc wiesz że nie wygrasz to tak naprawde darmowe walki dla wroga za co tylko ci podziękują..:D

można też oszukać wroga widziałem to kilka razy, czyli chodzi tutaj o nego, ustalasz sobie z 11 osobami zę robicie nego,
10 osób zrobi zrobi nego ale nie nacisknie ostatniego okienka OK, te 10 osób widzi czat, i czeka aż ta jedenasta osoba powie TERAZ, i 10 osób na raz zamyka nego, dzięki czemu w 1 sekunde wpada 20 punktów i nawet jak będzie 159/160, czasami tak można oszukać :)
bo wróg myśli ze przestałeś walczyć na 140

jak pisałem widziałem to tylko kilka razy
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Dodatkowo jest jeszcze bug, który powoduje, że połowa walk na takim sektorze (na którym była użyta forteca lub pałac) czasami zostaje nawet pomino utracenia wszystkich sąsiednich sektorów przez właściciela zaliczki.
Kiedy kolejny raz dojdą do tego sektora, to mogą wykorzystać zaliczkę.
 

reijoslav

Szlachcic zagrodowy
No, tak, nie chciałem tracić cennych surowców na to, żeby to sprawdzić, bo raczej nam to w niczym nie pomoże, co najwyżej wrogowi. Nawet gdyby w jakiś sposób udałoby się zresetować wrogowi kilkadziesiąt punktów, to tak jak napisał @dawid17612, wróg by tylko mógl nam podziękować :p.

Dzięki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry