[Walki] Pola a reset

Status
Zamknięty.

Armi

Szlachcic zagrodowy
Cześć!

Mam taki pomysł do gry, który może bardzo przypodobać się zespołowi FoE a także zyskać jakieś mniejsze wsparcie ze strony społeczności.

Mianowicie aby dodać wykupienie reset kar na polach. Tak, dokładnie za diamenty wykupienie skasowania bądź anulowania kar, w trybie np. 5 diamentów za 5 kar, lub w innej formie. Ogólnie takich resetów x na dzień oraz dodatkowa tura jak masz wykupiony pakiet(ten co obecnie jest bez wartości dodanej, co to 15% więcej jak mamy miast 2,5k %+). Takie smaczki. Foe zarobi a my zyskamy szansę na dodatkowe walki.
Szczególnie fajne w Tytanie;)

Obecnie gra wygląda tak, że logujesz na kilka sektorów i kończysz a potem siedzisz i kibicujesz swoim z trybun zamiast coś konstruktywnego zrobić.
Ktoś powie, ale małe gildie nie zyskają szansy na wyjście.
I co z tego, nie wiem jak wam , ale my na K drugie pola kontrolujemy i mniejsze gildie w zasadzie nie mają żadnego głosu, czyli zdecydowanie ograniczamy dostęp.
 

Marik

Książę
Cześć!

Mam taki pomysł do gry, który może bardzo przypodobać się zespołowi FoE a także zyskać jakieś mniejsze wsparcie ze strony społeczności.

Mianowicie aby dodać wykupienie reset kar na polach. Tak, dokładnie za diamenty wykupienie skasowania bądź anulowania kar, w trybie np. 5 diamentów za 5 kar, lub w innej formie. Ogólnie takich resetów x na dzień oraz dodatkowa tura jak masz wykupiony pakiet(ten co obecnie jest bez wartości dodanej, co to 15% więcej jak mamy miast 2,5k %+). Takie smaczki. Foe zarobi a my zyskamy szansę na dodatkowe walki.
Szczególnie fajne w Tytanie;)

Obecnie gra wygląda tak, że logujesz na kilka sektorów i kończysz a potem siedzisz i kibicujesz swoim z trybun zamiast coś konstruktywnego zrobić.
Ktoś powie, ale małe gildie nie zyskają szansy na wyjście.
I co z tego, nie wiem jak wam , ale my na K drugie pola kontrolujemy i mniejsze gildie w zasadzie nie mają żadnego głosu, czyli zdecydowanie ograniczamy dostęp.
To pomysł typowo pod farmy diamentów, sporo ludzi je ma, sporo dostaje ok 15k miesięcznie z tych studni, więc zespołowi - Ig się to nie spodoba, bo teoretycznie to co mogłoby przynieść zarobek dla połowy będzie za darmo. Dodatkowo to próba przywrócenia poniekąd starych pól, nie po to system zmienili żeby teraz go całkowicie skopać. Na forum pojawiały się już niejednokrotnie pomysły dotyczące obniżenia oporu np z pereł. Osobiście jestem na Nie, ale nie dla pomysłu tylko dla sposobu w jakim mielibyśmy tą ,,premie,, wykupywać. Myślę że dałoby się to zrobić w nieco innej formie, drogiej dla wszystkich np płacąc towarami i mam na myśli kosmiczne ich ilości
 
Marik zawsze na nie, a pomysł nie jest taki zły wykup za towary z własnej epoki też nie jest zły PR+ towary +medale wyrówna szanse ale zysku dla Foe nie przyniesie więc pomysł upadnie
 

Auraya

Hrabia
Marik zawsze na nie, a pomysł nie jest taki zły wykup za towary z własnej epoki też nie jest zły PR+ towary +medale wyrówna szanse ale zysku dla Foe nie przyniesie więc pomysł upadnie
przecież można robić negocjacje. też się towary zużyje i nie jest się niczym ograniczonym... poza zasobnością inwentarza oczywiście
 

- Ogi -

Rycerz
Mamy juz gpc zrobione tylko pod największych . Teraz wymyślmy ułatwienia tylko dla graczy którzy zdążyli zbudować farmy diaxow jak jeszcze foe rozdawało studnie. Dodajmy tu pomysł żeby zmienić gpc w gvg a w międzyczasie wszyscy poszukajmy sobie nowego hobby.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Zasady działu wyraźnie mówią, że wątek z pomysłem musi mieć ankietę, w przeciwnym razie zostanie zamknięty. Zatem zamykam, a w przypadku chęci ponownego otworzenia proszę o wiadomość i dołączenie ankiety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry