POkazywanie kto co odrestaurował/zmotywował

  • Rozpoczynający wątek LocBane
  • Data rozpoczęcia

Pokazywanie kto co odrestaurował


  • W sumie głosujących
    13
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak jak w temacie,

Gracz xxx odrestaurował pałac.
Gracz yyy zmotywował do lepszej pracy alchemika.
 

DeletedUser

Guest
I jeszcze:
Gracz ZZZ splądrował budynek ABC.
Zamiast:
Gracz ZZZ splądrował jeden z twoich budynków.
 

DeletedUser

Guest
I jeszcze by się przydała, po kliknięciu na przycisk np. odrestaurowania, możliwość oznaczania kilku budynków "większym obrysem gwiazdki" co znaczyło by, że są to priorytetowe budynki do odrestaurowania dla gracza. Nie wszyscy piszą, co chcą aby było np. motywowane, a jeszcze mniej to czyta...
 

DeletedUser766

Guest
I jeszcze by się przydała, po kliknięciu na przycisk np. odrestaurowania, możliwość oznaczania kilku budynków "większym obrysem gwiazdki" co znaczyło by, że są to priorytetowe budynki do odrestaurowania dla gracza. Nie wszyscy piszą, co chcą aby było np. motywowane, a jeszcze mniej to czyta...

wszystkie pomysły opisane w tym temacie są wg. mnie godne uwagi, choć ten najbardziej przypadł mi do gust, naprawdę usprawniłoby to współprace
 

DeletedUser

Guest
Tak, np. w gildii w tym pustym polu (gdzie u sąsiadów jest napis "Atak") byłoby napisane "Support". Kliknięcie tam powodowałoby przyznanie gwiazdki sojusznikowi zgodnie z jego listą preferencji. To naprawdę by wspomogło Zakon Rycerski (w którym jestem) i inne gildie.
 

DeletedUser1724

Guest
Pomysł fajny lecz muszę Was zmartwić ^_^

Jako iż to wersja BETA w pierwszej kolejności realizowane są plany i założenia Twórców gry i dopiero potem brane będą pod uwagę wszelkie pomysły jeżeli już nic ważniejszego nie będzie do wprowadzenia.

Sorrki ale lubię czasem wyręczyć Team FoE ^^
 

DeletedUser

Guest
Możliwe jest także, że mają to w planach, ale teraz robią co innego. Wcześniej przecież nie było powiadomienia gdy ktoś zaakceptował ofertę na targu ;)
 

DeletedUser

Guest
Sorrki ale lubię czasem wyręczyć Team FoE ^^

Zauważyłem, że od jakiegoś czasu wyraźnie rosną twoje aspiracje w tym kierunku. ;)

Tak, np. w gildii w tym pustym polu (gdzie u sąsiadów jest napis "Atak") byłoby napisane "Support". Kliknięcie tam powodowałoby przyznanie gwiazdki sojusznikowi zgodnie z jego listą preferencji. To naprawdę by wspomogło Zakon Rycerski (w którym jestem) i inne gildie.

Kolejne dobre ułatwienie... Wie o tym każdy kto chce zmotywować 70 graczy...
 

DeletedUser5

Guest
Pomysł fajny lecz muszę Was zmartwić ^_^

Jako iż to wersja BETA w pierwszej kolejności realizowane są plany i założenia Twórców gry i dopiero potem brane będą pod uwagę wszelkie pomysły jeżeli już nic ważniejszego nie będzie do wprowadzenia.

Sorrki ale lubię czasem wyręczyć Team FoE ^^

Właściwie ten pomysł może być zgłoszony wcześniej, bo nie powinno być przy tym wiele roboty. Jest to również jakieś ułatwienie obsługi gry.

Autora pomysłu prosiłbym o zebranie wszystkich informacji i propozycji w tym temacie i opisanie na nowo z uwzględnieniem Waszych potrzeb.
Jeśli autor nie ma jak, niech zrobi to ktoś inny, byle by zrobił to z głową :)
 

DeletedUser

Guest
Nikt się nie pali do roboty :p
Dobra, ja to zbiorę i napiszę.
 

DeletedUser1724

Guest
A faktycznie xD Nawet posta i na TAK zagłosowałem :D Coś niebywałego :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry