Podział Pereł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10575
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzicie?

  • dobry pomysł

    Głosy: 3 30,0%
  • do niczego ten pomysł

    Głosy: 6 60,0%
  • temat do przedsykutowania

    Głosy: 0 0,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 1 10,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

Hikari36

Polonista
Polonista
W takim razie najmocniej przepraszam, jeśli Cię to obraziło.
W ramach rekompensaty mogę służyć podpowiedzią czemu wszystkim się płcie mylą. Możliwe, że Twój awatar jest taki słodziutki - milutki i ogólnie taki pogodny i to chyba główna przyczyna. Taka moja nieistotna opinia, która - mam nadzieje - Ciebie nie urazi. Krótko mówiąc jeszcze raz sorry za pomyłkę.

Do sedna: programiści może i są zajęci ale nie wydaje mi się żeby ewentualna zmiana kilku cyferek w jednym miejscu była aż pracochłonna.

Czemu się bóg sztuki Apollon wszystkim z płcią przeciwną kojarzy ? :p Rozumiem, że muzy i tak dalej, no ale :haha: :D :haha: Milutki słodziutki może, po prostu polubiłem ten obraz boga mitologicznego :p

Teraz mówisz tylko z zmienieniu szans na plany. Przy podziale musieliby już trochę pracy włożyć w to i czasu, a tego teraz niestety nie mają.
 

DeletedUser8

Guest
Zmiana cyferek nie jest problemem, jednak nie widzę tu ani masy głosów na tak (raczej przewagę na nie) ani problemu ;]

Większość graczy podczas swojej gry jest w stanie zebrać plany do wszystkich pereł, a do niektórych nawet już mają komplet duplikatów - bez wydawania diamentów. Problem ze zdobyciem planów do konkretnej perły jest chyba mocno naciągany. Losując plan z motywacji/restauracji (a szans przecież sami mówicie, że nie chcecie zwiększać), macie 50% szans na plan do konkretnej perły, bo macie wpływ na epokę - wybór budynku, który supportujecie. Dostajecie też plan do konkretnej perły wspierając perły innych graczy. Do tego dochodzą losowe plany z zadań i eventów. Jest tego na tyle dużo, żeby każdy mógł sobie postawić perłę jaką chce i na tyle mało, żeby nie było to za wygodne i za proste, bo wtedy połowa graczy miałaby komplet pereł w mieście :)

Tak więc pomysł, zamykam.

PS: Hikari, raczej chodzi o nick niż avatar :) "i" na końcu kojarzy się z kobiecym nickiem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry