[Inne] Podział GvG z uwagi na liczebność gildii

Czy jesteś za podzałem GvG za względu na liczebność gildii ?

  • Tak

    Głosy: 2 25,0%
  • Nie

    Głosy: 6 75,0%

  • W sumie głosujących
    8

ilek171

Szlachcic
Witam.
Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł, na podzielenie gvg dla woiększych i mniejszych gildii, tak jak to jest zrobione z wyprawami gildyjnymi. Mam małą gildię (6 osób) i na wyprawach radzimy sobie świetnie, ale na Gvg jest bardzo cięzko bo zazwyczaj służymy jako mięso armatnie dla dużych, topowych gildii. Może dałoby się to jakoś podzielić, żeby wyrównać szanse?
 

DeletedUser16965

Guest
6 osób? Każda walczy w gvg? I masz problem ze zdobywaniem i utrzymywaniem sektorów?
 

DeletedUser16965

Guest
A jak zwiększy ci sie liczebność gildii to co tracisz sektory które zdobyleś?
 

ilek171

Szlachcic
Liczylam sie z hejtem licznych gildii, zwlaszcza takich którym do top jeszcze troche brakuje, przecież taka gildia nie zaatakuje silniejszego od siebie tylko wlasnie takie male plotki połyka :) pozdrawiam i odwagi życzę
 

DeletedUser16965

Guest
Z jakim hejtem..?? Zdziwisz sie co potrafi mala gildia ;) zamiast kombinować zbieraj towary podnoś perły.. Walka o sektor to nie jedna czy dwie walki tylko jeden albo dwa miesiące czasem na przetrzymanie komu prędzej sie co skończy..
 

DeletedUser16965

Guest
I nie odpowiedziałeś co sie stanie jak mała gildia zwiększy liczebność? Co z jej sektorami ? A jesli duza zmniejszy liczebność? Jeśli masz 6 osób walczących to sektor zdobywa sie szybko..
 

DeletedUser12062

Guest
Ale najważniejsza jest aktywność graczy w GvG. Co zmieni, że masz ich 50 jak walczą 2 osoby? Taką gildię mniejsza Gildia z 5-6 członkami (wszystkimi aktywnymi) łyknie bez problemu. Dodatkowo problemy opisane powyżej. Oczywiście na nie ;).
 

DeletedUser19136

Guest
Zgadzam się całkowicie z graczem Al1984, liczebność graczy w gildi w żaden sposób ( pomijam wpłaty do skarbca) nie odziaływuje na walki w GVG, możesz mieć gildie 80 osobową a walczących w gvg 2 osoby bo reszta 78 osób ma to gdzieś, druga ważna sprawa to właśnie co się stanie jak zdobędziesz sektory a potem ilość graczy w gildi wzrośnie albo zmaleje. Jestem zdecydowanie na NIE.
 
Do góry