[Komunikacja] podświetlenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15749
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, iż istnieje potrzeba większego zaakcentowania nowej wiadomości na czacie?

  • Tak

    Głosy: 4 80,0%
  • Nie

    Głosy: 1 20,0%

  • W sumie głosujących
    5

DeletedUser15749

Guest
Witam, nie wiem czy padła już taka propozycja ale co byście powiedzieli na to aby w czacie wprowadzić taką funkcję, że w momencie kiedy ktoś napisze bądź odpisze na czacie, a jesteś w innej zakładce to ta gdzie pojawiła się nowa wiadomość się zaświeci bądź w jakiś sposób wyróżni. Np. jestem na czacie ogólnym a pojawia się wiadomość na czacie gildii to ikonka czatu gildii się świeci.
 

DeletedUser14757

Guest
Ale tak właśnie się dzieje. Może mało widoczne to jest ale widać, że ktoś coś napisał.
 

DeletedUser15749

Guest
Faktycznie dopiero teraz to zauważyłem, to może trochę wzmocnić ten efekt.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Autora tematu proszę o dodanie ankiety - proszę, aby była ona jednokrotnego wyboru (ilość odpowiedzi).

@Temat
Prędzej wzmocnić ten efekt lub dodać coś co się pojawia i znika (choćby kropka), tylko żeby to było bardziej widoczne, bo aktualnie ledwo jest to widoczne :)
 

DeletedUser15149

Guest
Zawsze można zrobić tak jak powiadomienia na facebooku, które pokazują w tytule karty przeglądarki, że pojawiła się nowa wiadomość.
Swoją drogą nie wiem jak u Was, ale u mnie sąsiedztwo milczy odkąd tylko zacząłem grać :D chyba, że każdy taki skupiony na graniu, że nie mają czasu gadać.
 

DeletedUser15603

Guest
Popieram pomysł, żeby okno z czatami, było bardziej zaakcentowane.
Na przykład tak, jak powyższe osoby zaproponowały (np.wyświetlanie w pasku przeglądarki, punkt[kropka]).
 
Do góry