Podświetlenie zdobytego planu

Czy podoba Ci się ten pomysł

  • Tak

    Głosy: 16 76,2%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 5 23,8%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

bartekmod

Książę
Witam,
Dziś dostałem plan z motywacji, w miarę równolegle zakończył się lvl Perły u Gracza, którego wspierałem

w tej drugiej sytuacji wyskoczyło okienko z moimi nagrodami, ile PR, ile medali oraz pokazały się na podglądzie plany które dostałem. Na podglądzie oprócz migających nowych planów był podgląd na cały stan mojego posiadania planów (które mam i ile ich jest) dla danej Perły

w przypadku trafienia planu z motywacji wyskakuje na podglądzie plan, który dostałem, lecz nie ma podglądu na cały stan posiadania

stąd mój pomysł by wprowadzić przy motywacji rozwiązanie jakie występuje przy zakończeniu poziomu Perły
będzie to lekkie ułatwienie, może wręcz tylko umilenie, jednak nie powinno stanowić to problemu, bo odpowiedni system już istnieje :)
 

Mikekun

Książę
Mam wrażenie że proponujesz to, co jest już zrobione. Jak poczekasz, to będziesz wiedział jaki konkretnie plan dostaniesz. Uważam że dodatkowe rozwiązanie tak aby pokazywało zaraz po tym stan danej perły nie do końca sprawdzi się jak należy, dlatego też jestem obojętny w tej sytuacji.

pozdrawiam Mikekun
 

bartekmod

Książę
w ramach ścisłości zrobiłem teraz screena, rozwiązanie z kwadratu "Plany: Kapitol" przenieść do okna z otrzymanym planem za motywację

PA.jpg
 

krzysw

Wicehrabia
Nie wiem czy już padło coś takiego - czy by się nie dało ustawićwyświetlić innych planów za każdym razem jak jakiś zdobywamy? Chodzi mi o to, żeby to było wyświetlane zawsze a nie tylko jak kończy się rozbudowa perły u kogoś.

Przykład na rysunku:
obecnie gdy zdobywamy losowy plan czy to z zadania czy z motywacji to jest tak:

ssd.jpg

Moja propozycja - niech zawsze będzie tak jak przy kończeniu poziomów pereł u innych:

ttr.jpg

Propozycja może mało istotna, ale oszczędzająca czas :)
 
Ostatnia edycja:

HuanMing

Książę
Na tak. Mile ulatwienie. Jak ktos czeka na jeden konkretny plan i dostaje jakis z motywacji, zawsze trzeba wchodzic do inwentarza i sprawdzac czy to ten.
 
Status
Zamknięty.
Do góry