Podsumowanie eventu

Leahord

Szlachcic
Dzień dobry, wszystkim. Jak wiemy dzisiaj jest ostatni dzień eventu Forge Bowl. Chciałbym podsumować cały event i nagrody w nim zdobyte. Prosze, o podzielenie się swoimi osiągnięciami w wydarzeniu. Podsumowując z ~ 10k piłek wyoadło:
1) 2 zestawy kolosa (mam teraz na 7lvl)
2) 4 pola winorośli ( mam teraz 7 winorośli)
3) 3 zestawy terakotowej winnicy ( mam na 6lvl)
4) 3 zestawy placów zwycięzców ( mam 5 i 3 ulepszone na 2 lvl)
Razem z 10k piłek wypadło około 12 nagród głównych
Szczerze powiedziawszy jestem troszkę zawiedziony, zbierając opinie innychśrednio zdobywali 20 nagród z tej samej lub mniejszej ilości piłek. Chciałem głównie zainwestować w atak i trochę szkoda ,ze wydawałem piłki na wszystko i na nic. Atak trochę wzrósł aktualnie przy 7mln punktów i w PM mam atak 350/201, przed eventem to było 300/ ~175 więc wzrósł znacznie. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia:)
 
Stawanie eventowych budynków które nie są na najwyższym poziomie, jest raczej przejawem nadmiaru miejsca. Place Zwycięstwa na 1 poziomie są raczej nie opłacalne.
Z eventu wyciągnąłem:
14 zestawów kolosa,
5 zestawów placu zwycięstwa.
Główna nagroda w komplecie, ale nie wiem czy ją postawię. Więcej nic nie zdobyłem, bo na nic więcej nie polowałem. 1000 diaksów poszło.
 

dawid17612

Hrabia
3 Ewentowe wiec troche słabo ale swoje minimum zrobiłem..:D
-Fiore
-skarbiec
-skarbiec

choć kolega z B, zgarnoł 3 skarbce bo miał szczęście i mu x2 wpadło 4 razy..:D
 
Kolos i Skarbiec na maxymalnym poziomie, oczywiście Wioska Fiore też. Wydałem diamenty na trenera.
Jakoś dziwnie wpadały tylko piłki ze zdarzeń losowych. Na pobocznym świecie, gdzie gram sporadycznie, kilka setek co najmniej a na głównym może ze 200 uciułałem. Generalnie, event na duży plus!
 

Xetero

Szlachcic zagrodowy
24 zestawy placu zwycięstwa bo tylko na to polowałem i oczywiście kompletny budynek eventowy na który i tak nie mam miejsca :)
 
Do góry