Podróż przez epoki - filmik

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Jak Wam się podoba nowy filmik stworzony przez InnoGames? :)
Możemy na nim obejrzeć w niecałe 3 minuty jak wygląda miasto rozwijające się od epoki kamienia aż do współczesności :D Robi wrażenie :)
Normalnie rozbudowując miasto nie zdajemy sobie sprawy z tego jak bardzo zmienia się ono z każda kolejną epoką... Kto pamięta w ogóle ile na początku zajmowało jego miasto ? Przyzwyczajamy się do jego widoku na co dzień i nie "czujemy" tych drobnych zmian. A składają się one przecież na niesamowity obraz!

[video=youtube;DyffEJkh6EM]https://www.youtube.com/watch?v=DyffEJkh6EM[/video]
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Fajny film, szkoda że nie postarał się autor z renderem bo miejscami jest słaba jakość (mimo oglądania w HD). Ale i tak ładnie to wygląda :)
 

DeletedUser

Guest
Też robię takie kroniki, ale zdjęciowe. Wstawię, jak wrzucę do internetów.

- - - Zaktualizowano - - -

Średniowiecze C.A. 1415r.
PEzFAS6.png

Renesans C.A. 1500r.
MaHCWM3.png

C.A. 1800r.
Q7IzVrZ.png

C.A. 1880r.
QPWER49.png

1910r.
ITji0YS.png

1922r.
ntgtv3S.png

- - - Zaktualizowano - - -

Kilka rzeczy mnie ciekawi w tym filmiku:
Co to za kapitan?
Filmik został zrobiony na koncie testowym, mam rację?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8507

Guest
spoko ale trochę za szybko i za dużo diamentowych budynków
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Spojlera na fotki dajcie bo ładuje się strona 5 min...

Ogólnie fatalny architekt z pana, dopiero w współczesności podłączył wszystkie domki do drogi, zaliczył sporo gniewu ze strony obywateli, nie oszczędzał na drogach :p
 

DeletedUser8110

Guest
Celem filmiku był fajny efekt, a nie realizm :p

Oczywiście kręcony na koncie testowym, nakręcenie takiego filmiku na "normalnym" koncie zajęłoby wieki ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jakby był nakręcony na koncie normalnym to by pewnie belki gry nie były ucięte (przez belki mam na myśli górne menu gdzie widać ile ma się wszystkiego).
Jakbyście widzieli ogromną ilość wszystkiego łącznie z medalami i diamentami to idzie się przerazić :D
 
Do góry